Klasa A Jarosław

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
15
14
0
1
58
4
54
42
2
15
12
1
2
49
19
30
37
3
15
12
0
3
44
16
28
36
4
15
10
1
4
58
20
38
31
5
p z r z z
15
9
2
4
41
25
16
29
6
p z z z z
15
9
2
4
38
24
14
29
7
z p r z z
15
6
4
5
30
38
-8
22
8
z p r z p
15
5
4
6
39
35
4
19
9
r p z z p
15
5
3
7
29
36
-7
18
10
15
5
2
8
35
36
-1
17
11
15
4
5
6
22
29
-7
17
12
z p p p z
15
5
2
8
35
46
-11
17
13
p z p p p
15
3
1
11
23
57
-34
10
14
15
1
5
9
14
42
-28
8
15
p z p p p
15
2
0
13
15
52
-37
6
16
p p p p p
15
2
0
13
15
66
-51
6
pokaż na pełnym ekranie
1 Sanoczanka Święte 0–1 3–0 4–0 3–1 3–0 9–0 9–0
2 Fredro Surochów 1–4 5–2 1–0 4–2 6–0 5–3 1–0
3 Czarni Pawłosiów 0–3 5–1 3–0 2–1 6–1 2–0 7–0 3–0
4 Wiraż Chłopice 0–1 3–3 3–2 2–0 3–1 4–1 4–5 4–1
5 Delin Munina 0–3 3–2 2–4 2–3 3–1 4–1 5–1 1–1
6 MKS Radymno 2–0 4–2 4–4 4–1 3–0 1–0 3–1
7 Łęk Ostrów 0–5 0–1 0–6 1–1 1–4 5–4 4–2 6–2
8 Hetman Laszki 1–4 2–1 3–3 1–1 2–2 5–0 4–5
9 KS Węgierka 0–6 1–2 2–3 0–2 1–1 3–2 6–3
10 Tęcza Jankowice 1–3 1–4 2–1 3–5 2–4 7–1 0–0 4–1
11 LKS Manasterz (k. Jarosławia) 0–1 0–1 1–1 2–1 2–0 1–0 4–0
12 KS Szówsko 1–3 0–6 1–2 3–3 1–1 5–4 3–2
13 Dąb Cetula 0–11 1–2 1–7 0–1 2–2 2–6 2–0 4–3
14 Iskra Zabłotce 0–4 0–4 0–4 3–3 1–1 2–2 0–4 1–3
15 Wietlin 0–5 0–5 1–4 3–2 0–2 1–3 1–3 1–3
16 Szkło Młyny 0–4 0–9 0–2 0–1 1–8 1–7 2–1
Kolejka 1
12 sie 2023
- 16:30
Dąb Cetula
2 6
KS Węgierka
12 sie 2023
- 16:30
Łęk Ostrów
0 1
Fredro Surochów
13 sie 2023
- 15:30
Delin Munina
0 3
Sanoczanka Święte
13 sie 2023
- 16:00
Iskra Zabłotce
2 2
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
13 sie 2023
- 17:00
Wiraż Chłopice
4 5
KS Szówsko
13 sie 2023
- 17:00
Czarni Pawłosiów
5 1
MKS Radymno
13 sie 2023
- 17:00
Tęcza Jankowice
4 1
Szkło Młyny
13 sie 2023
- 17:00
Wietlin
3 2
Hetman Laszki
Kolejka 2
15 sie 2023
- 16:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
1 0
Wietlin
16 sie 2023
- 17:00
KS Węgierka
0 6
Sanoczanka Święte
16 sie 2023
- 17:00
Hetman Laszki
3 3
Delin Munina
16 sie 2023
- 17:00
Szkło Młyny
2 1
Iskra Zabłotce
16 sie 2023
- 17:00
Fredro Surochów
4 2
Tęcza Jankowice
16 sie 2023
- 17:00
MKS Radymno
4 4
Łęk Ostrów
16 sie 2023
- 17:00
KS Szówsko
1 2
Czarni Pawłosiów
16 sie 2023
- 17:00
Dąb Cetula
0 11
Wiraż Chłopice
Kolejka 3
20 sie 2023
- 12:00
Tęcza Jankowice
2 1
MKS Radymno
20 sie 2023
- 15:00
Sanoczanka Święte
4 0
Hetman Laszki
20 sie 2023
- 15:30
Delin Munina
4 1
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
20 sie 2023
- 17:00
Wiraż Chłopice
2 0
KS Węgierka
20 sie 2023
- 17:00
Czarni Pawłosiów
2 0
Dąb Cetula
20 sie 2023
- 17:00
Łęk Ostrów
4 2
KS Szówsko
20 sie 2023
- 17:00
Iskra Zabłotce
0 4
Fredro Surochów
20 sie 2023
- 17:00
Wietlin
1 3
Szkło Młyny
Kolejka 4
26 sie 2023
- 11:00
Szkło Młyny
0 2
Delin Munina
26 sie 2023
- 17:00
MKS Radymno
1 0
Iskra Zabłotce
26 sie 2023
- 17:00
KS Szówsko
3 3
Tęcza Jankowice
27 sie 2023
- 17:00
KS Węgierka
0 2
Hetman Laszki
27 sie 2023
- 17:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
0 1
Sanoczanka Święte
27 sie 2023
- 17:00
Fredro Surochów
1 0
Wietlin
27 sie 2023
- 17:00
Dąb Cetula
0 1
Łęk Ostrów
27 sie 2023
- 17:00
Wiraż Chłopice
3 2
Czarni Pawłosiów
Kolejka 5
2 wrz 2023
- 16:00
Iskra Zabłotce
0 4
KS Szówsko
3 wrz 2023
- 13:00
Tęcza Jankowice
7 1
Dąb Cetula
3 wrz 2023
- 15:00
Sanoczanka Święte
9 0
Szkło Młyny
3 wrz 2023
- 16:00
Czarni Pawłosiów
6 1
KS Węgierka
3 wrz 2023
- 16:00
Łęk Ostrów
0 6
Wiraż Chłopice
3 wrz 2023
- 16:00
Wietlin
1 4
MKS Radymno
3 wrz 2023
- 16:00
Delin Munina
3 2
Fredro Surochów
3 wrz 2023
- 16:00
Hetman Laszki
2 2
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
Kolejka 6
9 wrz 2023
- 16:00
MKS Radymno
4 2
Delin Munina
9 wrz 2023
- 16:00
Wiraż Chłopice
3 1
Tęcza Jankowice
9 wrz 2023
- 17:00
KS Szówsko
3 2
Wietlin
10 wrz 2023
- 16:00
KS Węgierka
1 1
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
10 wrz 2023
- 16:00
Szkło Młyny
1 8
Hetman Laszki
10 wrz 2023
- 16:00
Fredro Surochów
1 4
Sanoczanka Święte
10 wrz 2023
- 16:00
Dąb Cetula
2 0
Iskra Zabłotce
10 wrz 2023
- 16:00
Czarni Pawłosiów
3 0
Łęk Ostrów
Kolejka 7
16 wrz 2023
- 16:00
Hetman Laszki
1 4
Fredro Surochów
17 wrz 2023
- 14:00
Sanoczanka Święte
3 0
MKS Radymno
17 wrz 2023
- 16:00
Łęk Ostrów
1 1
KS Węgierka
17 wrz 2023
- 16:00
Tęcza Jankowice
1 3
Czarni Pawłosiów
17 wrz 2023
- 16:00
Iskra Zabłotce
0 4
Wiraż Chłopice
17 wrz 2023
- 16:00
Wietlin
1 3
Dąb Cetula
17 wrz 2023
- 16:00
Delin Munina
5 1
KS Szówsko
17 wrz 2023
- 16:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
4 0
Szkło Młyny
Kolejka 8
23 wrz 2023
- 16:00
MKS Radymno
4 1
Hetman Laszki
23 wrz 2023
- 16:00
KS Szówsko
1 3
Sanoczanka Święte
24 wrz 2023
- 16:00
KS Węgierka
6 3
Szkło Młyny
24 wrz 2023
- 16:00
Fredro Surochów
6 0
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
24 wrz 2023
- 16:00
Dąb Cetula
1 2
Delin Munina
24 wrz 2023
- 16:00
Wiraż Chłopice
4 1
Wietlin
24 wrz 2023
- 16:00
Czarni Pawłosiów
7 0
Iskra Zabłotce
24 wrz 2023
- 16:00
Łęk Ostrów
1 4
Tęcza Jankowice
Kolejka 9
1 paź 2023
- 15:00
Tęcza Jankowice
2 4
KS Węgierka
1 paź 2023
- 15:00
Iskra Zabłotce
3 3
Łęk Ostrów
1 paź 2023
- 15:00
Wietlin
0 5
Czarni Pawłosiów
1 paź 2023
- 15:00
Delin Munina
2 4
Wiraż Chłopice
1 paź 2023
- 15:00
Sanoczanka Święte
3 0
Dąb Cetula
1 paź 2023
- 15:00
Hetman Laszki
5 0
KS Szówsko
1 paź 2023
- 15:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
1 1
MKS Radymno
1 paź 2023
- 15:00
Szkło Młyny
0 4
Fredro Surochów
Kolejka 10
7 paź 2023
- 15:00
MKS Radymno
3 1
Szkło Młyny
7 paź 2023
- 15:00
KS Szówsko
1 1
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
7 paź 2023
- 15:00
Wiraż Chłopice
0 1
Sanoczanka Święte
8 paź 2023
- 15:00
KS Węgierka
1 2
Fredro Surochów
8 paź 2023
- 15:00
Dąb Cetula
2 2
Hetman Laszki
8 paź 2023
- 15:00
Czarni Pawłosiów
0 3
Delin Munina
8 paź 2023
- 15:00
Łęk Ostrów
6 2
Wietlin
8 paź 2023
- 15:00
Tęcza Jankowice
0 0
Iskra Zabłotce
Kolejka 11
14 paź 2023
- 14:00
Sanoczanka Święte
0 1
Czarni Pawłosiów
14 paź 2023
- 15:00
Delin Munina
2 3
Łęk Ostrów
15 paź 2023
- 15:00
Iskra Zabłotce
1 1
KS Węgierka
15 paź 2023
- 15:00
Wietlin
1 3
Tęcza Jankowice
15 paź 2023
- 15:00
Hetman Laszki
2 1
Wiraż Chłopice
15 paź 2023
- 15:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
2 0
Dąb Cetula
15 paź 2023
- 15:00
Szkło Młyny
1 7
KS Szówsko
15 paź 2023
- 15:00
Fredro Surochów
1 0
MKS Radymno
Kolejka 12
21 paź 2023
- 15:00
KS Szówsko
0 6
Fredro Surochów
21 paź 2023
- 15:00
Wiraż Chłopice
4 1
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
22 paź 2023
- 11:00
Tęcza Jankowice
1 4
Delin Munina
22 paź 2023
- 14:00
Łęk Ostrów
0 5
Sanoczanka Święte
22 paź 2023
- 15:00
KS Węgierka
2 3
MKS Radymno
22 paź 2023
- 15:00
Dąb Cetula
4 3
Szkło Młyny
22 paź 2023
- 15:00
Czarni Pawłosiów
2 1
Hetman Laszki
22 paź 2023
- 15:00
Iskra Zabłotce
1 3
Wietlin
Kolejka 13
28 paź 2023
- 14:00
MKS Radymno
3 0
KS Szówsko
29 paź 2023
- 14:00
Wietlin
0 2
KS Węgierka
29 paź 2023
- 14:00
Delin Munina
1 1
Iskra Zabłotce
29 paź 2023
- 14:00
Sanoczanka Święte
3 1
Tęcza Jankowice
29 paź 2023
- 14:00
Hetman Laszki
1 1
Łęk Ostrów
29 paź 2023
- 14:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
0 1
Czarni Pawłosiów
29 paź 2023
- 14:00
Szkło Młyny
0 9
Wiraż Chłopice
29 paź 2023
- 14:00
Fredro Surochów
5 3
Dąb Cetula
Kolejka 14
4 lis 2023
- 14:00
Dąb Cetula
1 7
MKS Radymno
4 lis 2023
- 14:00
Tęcza Jankowice
3 5
Hetman Laszki
5 lis 2023
- 14:00
KS Węgierka
3 2
KS Szówsko
5 lis 2023
- 14:00
Wiraż Chłopice
3 3
Fredro Surochów
5 lis 2023
- 14:00
Czarni Pawłosiów
3 0
Szkło Młyny
5 lis 2023
- 14:00
Łęk Ostrów
5 4
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
5 lis 2023
- 14:00
Iskra Zabłotce
0 4
Sanoczanka Święte
5 lis 2023
- 14:00
Wietlin
0 5
Delin Munina
Kolejka 15
11 lis 2023
- 13:00
Sanoczanka Święte
9 0
Wietlin
11 lis 2023
- 13:00
MKS Radymno
2 0
Wiraż Chłopice
11 lis 2023
- 14:00
Delin Munina
3 1
KS Węgierka
11 lis 2023
- 14:00
Hetman Laszki
4 5
Iskra Zabłotce
11 lis 2023
- 14:00
LKS Manasterz (k. Jarosławia)
2 1
Tęcza Jankowice
11 lis 2023
- 14:00
Szkło Młyny
0 1
Łęk Ostrów
11 lis 2023
- 14:00
KS Szówsko
5 4
Dąb Cetula
12 lis 2023
- 14:00
Fredro Surochów
5 2
Czarni Pawłosiów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 1
  • 260
  • 2 486
P