Klasa Okręgowa Dębica

2023/2024 Klasa O
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
15
12
1
2
51
19
32
37
2
15
9
4
2
38
13
25
31
3
15
8
3
4
36
22
14
27
4
15
8
2
5
58
36
22
26
5
15
7
5
3
32
23
9
26
6
15
7
1
7
35
27
8
22
7
15
7
1
7
32
29
3
22
8
15
7
1
7
33
34
-1
22
9
15
7
1
7
31
35
-4
22
10
LKS Żyraków
z z z r p
15
7
1
7
25
40
-15
22
11
15
5
4
6
30
30
0
19
12
15
4
6
5
21
29
-8
18
13
15
5
2
8
32
43
-11
17
14
LKS Pustków
z r r p z
15
4
4
7
35
38
-3
16
15
15
1
4
10
14
46
-32
7
16
15
1
2
12
20
59
-39
5
Awans IV Liga Podkarpacka
pokaż na pełnym ekranie
Victoria Czermin
Stal II Mielec
Dromader Chrząstów
Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kaskada Kamionka
Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kamieniarz Golemki
LKS Głowaczowa
Kolbuszowianka Kolbuszowa
LKS Żyraków
Chemik Pustków
Smoczanka Mielec
Piast Wolica Piaskowa
LKS Pustków
Czarnovia Czarna
Czarni Trześń
1 Victoria Czermin 3–1 2–1 3–0 3–4 8–0 5–1 4–0
2 Stal II Mielec 3–0 4–2 3–0 4–0 0–1 2–1 4–0 4–0
3 Dromader Chrząstów 0–1 3–2 1–3 4–1 3–3 3–1 3–0
4 Sokół II Kolbuszowa Dolna 3–7 0–5 1–2 5–2 4–4 5–2 9–1 7–1
5 Kaskada Kamionka 0–3 3–2 2–2 2–2 5–3 3–0 2–2 5–1
6 Radomyślanka Radomyśl Wielki 2–2 0–3 5–1 1–2 4–2 0–3 1–2
7 Kamieniarz Golemki 3–5 2–1 1–2 1–0 2–3 4–4 5–2 5–1
8 LKS Głowaczowa 1–2 1–1 0–6 2–4 5–2 3–1 6–0
9 Kolbuszowianka Kolbuszowa 2–1 0–1 2–0 0–7 1–2 0–1 6–1 2–2
10 LKS Żyraków 0–4 1–0 1–0 3–0 5–2 1–4 0–3 3–0
11 Chemik Pustków 0–1 1–0 2–4 5–0 0–0 0–3 4–0
12 Smoczanka Mielec 2–2 0–2 0–2 0–0 1–0 1–4 0–3
13 Piast Wolica Piaskowa 1–1 1–1 2–10 1–4 4–1 3–4 3–0 7–1
14 LKS Pustków 3–4 2–2 3–5 2–3 1–1 1–2 4–2
15 Czarnovia Czarna 1–1 0–0 2–4 0–3 2–3 1–4 2–2 0–4
16 Czarni Trześń 1–5 2–3 1–2 4–1 2–3 3–3 2–2
Kolejka 1
12 sie 2023
- 17:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna
4 4
Chemik Pustków
12 sie 2023
- 17:00
Piast Wolica Piaskowa
7 1
Czarni Trześń
12 sie 2023
- 17:00
Czarnovia Czarna
1 1
Dromader Chrząstów
12 sie 2023
- 17:00
Kaskada Kamionka
0 3
Victoria Czermin
12 sie 2023
- 18:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa
0 1
Smoczanka Mielec
13 sie 2023
- 11:00
Stal II Mielec
2 1
LKS Pustków
13 sie 2023
- 11:00
Kamieniarz Golemki
1 2
Radomyślanka Radomyśl Wielki
13 sie 2023
- 12:00
LKS Żyraków
3 0
LKS Głowaczowa
Kolejka 2
19 sie 2023
- 16:00
LKS Pustków
2 3
LKS Głowaczowa
19 sie 2023
- 17:00
Czarni Trześń
2 2
Czarnovia Czarna
19 sie 2023
- 17:00
Chemik Pustków
1 0
Kamieniarz Golemki
19 sie 2023
- 17:00
Smoczanka Mielec
0 2
Sokół II Kolbuszowa Dolna
20 sie 2023
- 11:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1 2
Piast Wolica Piaskowa
20 sie 2023
- 11:00
Stal II Mielec
3 0
Kolbuszowianka Kolbuszowa
20 sie 2023
- 11:30
Victoria Czermin
8 0
LKS Żyraków
20 sie 2023
- 16:00
Dromader Chrząstów
1 3
Kaskada Kamionka
Kolejka 3
26 sie 2023
- 11:00
Kaskada Kamionka
5 1
Czarni Trześń
26 sie 2023
- 17:00
Piast Wolica Piaskowa
4 1
Chemik Pustków
26 sie 2023
- 17:00
Czarnovia Czarna
2 4
Radomyślanka Radomyśl Wielki
27 sie 2023
- 11:30
Sokół II Kolbuszowa Dolna
0 5
Stal II Mielec
27 sie 2023
- 14:00
Kamieniarz Golemki
4 4
Smoczanka Mielec
27 sie 2023
- 14:00
LKS Żyraków
0 4
Dromader Chrząstów
13 wrz 2023
- 17:00
LKS Głowaczowa
1 2
Victoria Czermin
20 wrz 2023
- 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa
2 2
LKS Pustków
Kolejka 4
2 wrz 2023
- 13:00
Stal II Mielec
4 2
Kamieniarz Golemki
2 wrz 2023
- 16:00
Smoczanka Mielec
0 3
Piast Wolica Piaskowa
2 wrz 2023
- 16:30
Dromader Chrząstów
4 1
LKS Głowaczowa
2 wrz 2023
- 17:00
Czarni Trześń
2 3
LKS Żyraków
2 wrz 2023
- 17:00
Chemik Pustków
0 3
Czarnovia Czarna
3 wrz 2023
- 15:00
LKS Pustków
3 4
Victoria Czermin
3 wrz 2023
- 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa
0 1
Sokół II Kolbuszowa Dolna
13 wrz 2023
- 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1 2
Kaskada Kamionka
Kolejka 5
6 wrz 2023
- 17:00
Piast Wolica Piaskowa
1 1
Stal II Mielec
6 wrz 2023
- 17:00
Czarnovia Czarna
2 2
Smoczanka Mielec
6 wrz 2023
- 17:00
Kaskada Kamionka
5 3
Chemik Pustków
6 wrz 2023
- 17:00
LKS Żyraków
1 0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
6 wrz 2023
- 17:00
LKS Głowaczowa
6 0
Czarni Trześń
6 wrz 2023
- 17:00
Victoria Czermin
3 1
Dromader Chrząstów
6 wrz 2023
- 17:30
Sokół II Kolbuszowa Dolna
5 2
LKS Pustków
13 wrz 2023
- 17:00
Kamieniarz Golemki
2 3
Kolbuszowianka Kolbuszowa
Kolejka 6
9 wrz 2023
- 16:00
Smoczanka Mielec
0 0
Kaskada Kamionka
9 wrz 2023
- 16:00
Stal II Mielec
4 0
Czarnovia Czarna
9 wrz 2023
- 17:00
Czarni Trześń
1 5
Victoria Czermin
9 wrz 2023
- 17:00
Chemik Pustków
5 0
LKS Żyraków
9 wrz 2023
- 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa
6 1
Piast Wolica Piaskowa
10 wrz 2023
- 11:30
Sokół II Kolbuszowa Dolna
1 2
Kamieniarz Golemki
10 wrz 2023
- 17:00
LKS Pustków
2 2
Dromader Chrząstów
10 wrz 2023
- 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki
4 2
LKS Głowaczowa
Kolejka 7
16 wrz 2023
- 11:00
Kaskada Kamionka
3 2
Stal II Mielec
16 wrz 2023
- 14:00
Czarnovia Czarna
1 4
Kolbuszowianka Kolbuszowa
16 wrz 2023
- 16:00
Piast Wolica Piaskowa
2 10
Sokół II Kolbuszowa Dolna
16 wrz 2023
- 16:00
LKS Głowaczowa
5 2
Chemik Pustków
17 wrz 2023
- 11:00
Kamieniarz Golemki
5 1
LKS Pustków
17 wrz 2023
- 11:00
Victoria Czermin
2 1
Radomyślanka Radomyśl Wielki
17 wrz 2023
- 11:00
Dromader Chrząstów
3 0
Czarni Trześń
17 wrz 2023
- 14:00
LKS Żyraków
1 4
Smoczanka Mielec
Kolejka 8
23 wrz 2023
- 15:00
Stal II Mielec
4 0
LKS Żyraków
23 wrz 2023
- 16:00
LKS Pustków
4 2
Czarni Trześń
23 wrz 2023
- 16:00
Chemik Pustków
0 1
Victoria Czermin
23 wrz 2023
- 16:00
Smoczanka Mielec
1 4
LKS Głowaczowa
24 wrz 2023
- 16:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0 3
Dromader Chrząstów
24 wrz 2023
- 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa
2 0
Kaskada Kamionka
24 wrz 2023
- 16:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna
9 1
Czarnovia Czarna
24 wrz 2023
- 16:00
Kamieniarz Golemki
5 2
Piast Wolica Piaskowa
Kolejka 9
30 wrz 2023
- 16:00
Piast Wolica Piaskowa
3 4
LKS Pustków
30 wrz 2023
- 16:00
Kaskada Kamionka
2 2
Sokół II Kolbuszowa Dolna
30 wrz 2023
- 16:00
LKS Głowaczowa
1 1
Stal II Mielec
30 wrz 2023
- 16:00
Czarni Trześń
2 3
Radomyślanka Radomyśl Wielki
1 paź 2023
- 11:00
Dromader Chrząstów
3 3
Chemik Pustków
1 paź 2023
- 11:30
LKS Żyraków
5 2
Kolbuszowianka Kolbuszowa
1 paź 2023
- 11:30
Victoria Czermin
5 1
Smoczanka Mielec
1 paź 2023
- 15:00
Czarnovia Czarna
0 3
Kamieniarz Golemki
Kolejka 10
7 paź 2023
- 11:00
LKS Pustków
3 5
Radomyślanka Radomyśl Wielki
7 paź 2023
- 11:00
Stal II Mielec
3 0
Victoria Czermin
7 paź 2023
- 16:00
Chemik Pustków
4 0
Czarni Trześń
7 paź 2023
- 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa
1 2
LKS Głowaczowa
7 paź 2023
- 16:00
Piast Wolica Piaskowa
3 0
Czarnovia Czarna
8 paź 2023
- 11:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna
5 2
LKS Żyraków
8 paź 2023
- 14:00
Kamieniarz Golemki
2 1
Kaskada Kamionka
8 paź 2023
- 16:00
Smoczanka Mielec
0 2
Dromader Chrząstów
Kolejka 11
14 paź 2023
- 15:00
LKS Głowaczowa
0 6
Sokół II Kolbuszowa Dolna
14 paź 2023
- 15:00
Czarni Trześń
3 3
Smoczanka Mielec
14 paź 2023
- 15:30
Czarnovia Czarna
0 4
LKS Pustków
14 paź 2023
- 16:00
Kaskada Kamionka
3 0
Piast Wolica Piaskowa
15 paź 2023
- 11:00
Dromader Chrząstów
0 1
Stal II Mielec
15 paź 2023
- 11:30
Victoria Czermin
3 4
Kolbuszowianka Kolbuszowa
15 paź 2023
- 14:30
LKS Żyraków
1 0
Kamieniarz Golemki
15 paź 2023
- 15:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki
0 3
Chemik Pustków
Kolejka 12
21 paź 2023
- 11:00
LKS Pustków
1 1
Chemik Pustków
21 paź 2023
- 14:00
Stal II Mielec
4 0
Czarni Trześń
21 paź 2023
- 15:00
Smoczanka Mielec
1 0
Radomyślanka Radomyśl Wielki
21 paź 2023
- 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa
2 1
Dromader Chrząstów
21 paź 2023
- 15:30
Piast Wolica Piaskowa
1 4
LKS Żyraków
21 paź 2023
- 15:30
Czarnovia Czarna
0 0
Kaskada Kamionka
22 paź 2023
- 11:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna
3 7
Victoria Czermin
22 paź 2023
- 14:00
Kamieniarz Golemki
1 0
LKS Głowaczowa
Kolejka 13
28 paź 2023
- 14:00
Chemik Pustków
0 0
Smoczanka Mielec
28 paź 2023
- 14:30
Dromader Chrząstów
3 2
Sokół II Kolbuszowa Dolna
28 paź 2023
- 15:00
Kaskada Kamionka
2 2
LKS Pustków
28 paź 2023
- 15:00
LKS Żyraków
3 0
Czarnovia Czarna
28 paź 2023
- 15:00
LKS Głowaczowa
3 1
Piast Wolica Piaskowa
28 paź 2023
- 15:00
Victoria Czermin
3 0
Kamieniarz Golemki
28 paź 2023
- 15:00
Czarni Trześń
4 1
Kolbuszowianka Kolbuszowa
29 paź 2023
- 13:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki
2 2
Stal II Mielec
Kolejka 14
4 lis 2023
- 13:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa
0 7
Radomyślanka Radomyśl Wielki
4 lis 2023
- 14:00
LKS Pustków
1 2
Smoczanka Mielec
4 lis 2023
- 14:00
Piast Wolica Piaskowa
1 1
Victoria Czermin
4 lis 2023
- 14:00
Czarnovia Czarna
2 3
LKS Głowaczowa
4 lis 2023
- 14:00
Kaskada Kamionka
2 2
LKS Żyraków
5 lis 2023
- 11:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna
7 1
Czarni Trześń
5 lis 2023
- 14:00
Stal II Mielec
0 1
Chemik Pustków
5 lis 2023
- 14:00
Kamieniarz Golemki
3 5
Dromader Chrząstów
Kolejka 15
11 lis 2023
- 11:00
Victoria Czermin
4 0
Czarnovia Czarna
11 lis 2023
- 13:00
LKS Żyraków
0 3
LKS Pustków
11 lis 2023
- 13:00
LKS Głowaczowa
2 4
Kaskada Kamionka
11 lis 2023
- 13:00
Czarni Trześń
1 2
Kamieniarz Golemki
11 lis 2023
- 13:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki
5 1
Sokół II Kolbuszowa Dolna
11 lis 2023
- 13:00
Chemik Pustków
2 4
Kolbuszowianka Kolbuszowa
11 lis 2023
- 13:00
Smoczanka Mielec
2 2
Stal II Mielec
12 lis 2023
- 11:00
Dromader Chrząstów
3 1
Piast Wolica Piaskowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 1
  • 2
  • 71
  • 2 504
P