Klasa A Dębica

2023/2024 Klasa A
Wszystko
U siebie
Na wyjeździe
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
14
11
0
3
48
23
25
33
2
14
10
0
4
54
33
21
30
3
z z z z z
>
13
10
0
3
42
22
20
30
4
14
9
1
4
52
34
18
28
5
14
8
0
6
36
26
10
24
6
14
7
2
5
41
41
0
23
7
p z z p z
14
6
3
5
34
30
4
21
8
14
7
0
7
31
27
4
21
9
14
5
3
6
31
32
-1
18
10
14
5
3
6
28
34
-6
18
11
14
4
3
7
32
43
-11
15
12
13
4
2
7
24
30
-6
14
13
13
3
1
9
20
37
-17
10
14
14
1
3
10
23
46
-23
6
15
p p p p p
>
13
1
3
9
13
51
-38
6
pokaż na pełnym ekranie
1 Igloopol II Dębica 8–2 5–0 3–1 1–0 4–1 2–1 8–0
2 LKS Łopuchowa 0–6 7–1 3–1 1–5 2–0 7–1 10–0
3 LKS Nagoszyn 7–1 1–0 4–0 3–0 0–6 2–4 4–2 2–0
4 Brzostowianka Brzostek 3–2 5–3 5–2 4–2 7–0 4–1 3–0
5 Dąbrówka Stara Jastrząbka 4–0 0–3 3–0 3–1 4–1 2–5 2–0
6 Team Przecław 1–5 4–4 3–2 6–2 2–1 3–1 5–1 5–1
7 KS Bystrzyca 3–5 3–1 6–2 4–3 1–1 2–3 2–0
8 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 1–3 4–2 3–1 2–1 2–5 3–0 2–0
9 Kłos Kawęczyn 2–3 6–3 2–4 5–1 3–1 1–0 2–2
10 Legion II Pilzno 0–4 4–2 0–3 2–4 3–3 2–2 4–1
11 LKS Wiewiórka 1–3 1–6 2–2 4–0 5–4
12 Borowiec Straszęcin 2–3 1–4 2–2 1–0 0–1 1–1
13 LKS Łęki Górne 4–1 2–4 0–5 1–3 3–0 0–3 4–2
14 Sokół Krzywa (k. Rzeszowa) 3–5 1–3 4–4 3–4 2–2 1–7 4–2
15 LKS Stasiówka 0–3 0–6 1–4 2–1 2–2 0–0
Kolejka 1
15 sie 2023
- 17:30
Dąbrówka Stara Jastrząbka
0 3
LKS Łopuchowa
19 sie 2023
- 17:00
LKS Wiewiórka
1 3
Igloopol II Dębica
19 sie 2023
- 17:00
LKS Stasiówka
2 2
Kłos Kawęczyn
19 sie 2023
- 17:00
Team Przecław
4 4
Brzostowianka Brzostek
19 sie 2023
- 17:00
LKS Łęki Górne
1 3
KS Bystrzyca
20 sie 2023
- 11:30
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
1 7
Borowiec Straszęcin
20 sie 2023
- 17:00
LKS Nagoszyn
4 0
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kolejka 2
26 sie 2023
- 14:30
Borowiec Straszęcin
1 1
LKS Stasiówka
26 sie 2023
- 17:00
Brzostowianka Brzostek
4 1
LKS Łęki Górne
26 sie 2023
- 17:00
LKS Łopuchowa
7 1
Team Przecław
26 sie 2023
- 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
2 0
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
27 sie 2023
- 11:00
Igloopol II Dębica
5 0
LKS Nagoszyn
27 sie 2023
- 14:00
Kłos Kawęczyn
2 4
Dąbrówka Stara Jastrząbka
27 sie 2023
- 17:00
Legion II Pilzno
3 3
LKS Wiewiórka
Kolejka 3
30 sie 2023
- 17:30
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
3 5
Igloopol II Dębica
30 sie 2023
- 17:30
LKS Stasiówka
2 1
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
30 sie 2023
- 17:30
Dąbrówka Stara Jastrząbka
2 5
Borowiec Straszęcin
30 sie 2023
- 17:30
KS Bystrzyca
3 1
Brzostowianka Brzostek
6 wrz 2023
- 17:00
LKS Nagoszyn
0 6
Legion II Pilzno
13 wrz 2023
- 17:00
Team Przecław
6 2
Kłos Kawęczyn
27 wrz 2023
- 16:30
LKS Łęki Górne
2 4
LKS Łopuchowa
Kolejka 4
2 wrz 2023
- 14:00
Borowiec Straszęcin
1 4
Team Przecław
2 wrz 2023
- 16:00
LKS Łopuchowa
3 1
KS Bystrzyca
2 wrz 2023
- 17:30
LKS Nagoszyn
2 4
LKS Wiewiórka
3 wrz 2023
- 11:00
Igloopol II Dębica
8 0
LKS Stasiówka
3 wrz 2023
- 14:00
Kłos Kawęczyn
1 0
LKS Łęki Górne
3 wrz 2023
- 17:00
Legion II Pilzno
4 1
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
20 wrz 2023
- 17:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
3 1
Dąbrówka Stara Jastrząbka
Kolejka 5
9 wrz 2023
- 17:00
LKS Stasiówka
0 0
Legion II Pilzno
9 wrz 2023
- 17:00
Team Przecław
3 2
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
9 wrz 2023
- 17:00
Brzostowianka Brzostek
5 3
LKS Łopuchowa
10 wrz 2023
- 11:00
KS Bystrzyca
1 1
Kłos Kawęczyn
10 wrz 2023
- 13:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka
4 0
Igloopol II Dębica
10 wrz 2023
- 14:00
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
2 2
LKS Wiewiórka
10 wrz 2023
- 16:00
LKS Łęki Górne
0 3
Borowiec Straszęcin
Kolejka 6
17 wrz 2023
- 11:00
Borowiec Straszęcin
2 2
KS Bystrzyca
17 wrz 2023
- 11:00
Igloopol II Dębica
3 1
Team Przecław
17 wrz 2023
- 11:00
LKS Nagoszyn
2 0
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
17 wrz 2023
- 16:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
3 0
LKS Łęki Górne
17 wrz 2023
- 16:00
Legion II Pilzno
4 2
Dąbrówka Stara Jastrząbka
17 wrz 2023
- 16:00
LKS Wiewiórka
5 4
LKS Stasiówka
17 wrz 2023
- 17:00
Kłos Kawęczyn
6 3
Brzostowianka Brzostek
Kolejka 7
23 wrz 2023
- 16:00
Team Przecław
2 1
Legion II Pilzno
23 wrz 2023
- 16:00
LKS Łęki Górne
4 1
Igloopol II Dębica
23 wrz 2023
- 16:00
LKS Łopuchowa
2 0
Kłos Kawęczyn
23 wrz 2023
- 16:30
Brzostowianka Brzostek
7 0
Borowiec Straszęcin
23 wrz 2023
- 16:30
LKS Stasiówka
0 3
LKS Nagoszyn
24 wrz 2023
- 11:00
KS Bystrzyca
4 3
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
24 wrz 2023
- 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka
4 1
LKS Wiewiórka
Kolejka 8
30 wrz 2023
- 16:00
Borowiec Straszęcin
2 3
LKS Łopuchowa
30 wrz 2023
- 16:00
Legion II Pilzno
2 2
LKS Łęki Górne
30 wrz 2023
- 16:00
LKS Nagoszyn
1 0
Dąbrówka Stara Jastrząbka
30 wrz 2023
- 16:00
Team Przecław
3 1
LKS Wiewiórka
1 paź 2023
- 11:00
Igloopol II Dębica
1 0
KS Bystrzyca
1 paź 2023
- 11:30
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
4 2
LKS Stasiówka
1 paź 2023
- 15:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
4 2
Brzostowianka Brzostek
Kolejka 9
7 paź 2023
- 15:00
LKS Łopuchowa
1 5
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
7 paź 2023
- 16:00
Team Przecław
1 5
LKS Nagoszyn
7 paź 2023
- 16:00
LKS Łęki Górne
3 0
LKS Wiewiórka
7 paź 2023
- 16:00
KS Bystrzyca
2 3
Legion II Pilzno
7 paź 2023
- 16:00
Brzostowianka Brzostek
3 2
Igloopol II Dębica
8 paź 2023
- 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka
2 0
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
8 paź 2023
- 14:00
Kłos Kawęczyn
3 1
Borowiec Straszęcin
Kolejka 10
14 paź 2023
- 15:00
LKS Stasiówka
1 4
Dąbrówka Stara Jastrząbka
14 paź 2023
- 16:00
LKS Nagoszyn
4 2
LKS Łęki Górne
15 paź 2023
- 11:00
Legion II Pilzno
0 4
Brzostowianka Brzostek
15 paź 2023
- 11:30
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
4 4
Team Przecław
15 paź 2023
- 14:30
Igloopol II Dębica
8 2
LKS Łopuchowa
15 paź 2023
- 15:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
2 1
Kłos Kawęczyn
15 paź 2023
- 15:00
LKS Wiewiórka
2 2
KS Bystrzyca
Kolejka 11
21 paź 2023
- 14:00
Borowiec Straszęcin
1 0
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
21 paź 2023
- 15:00
LKS Łopuchowa
7 1
Legion II Pilzno
21 paź 2023
- 15:30
Team Przecław
5 1
LKS Stasiówka
21 paź 2023
- 15:30
Brzostowianka Brzostek
4 2
LKS Wiewiórka
22 paź 2023
- 14:00
Kłos Kawęczyn
2 3
Igloopol II Dębica
22 paź 2023
- 15:00
LKS Łęki Górne
4 2
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
22 paź 2023
- 15:00
KS Bystrzyca
3 5
LKS Nagoszyn
Kolejka 12
28 paź 2023
- 14:30
Legion II Pilzno
2 4
Kłos Kawęczyn
29 paź 2023
- 11:00
Igloopol II Dębica
2 1
Borowiec Straszęcin
29 paź 2023
- 11:00
LKS Nagoszyn
7 1
Brzostowianka Brzostek
29 paź 2023
- 11:30
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
3 4
KS Bystrzyca
29 paź 2023
- 14:00
LKS Wiewiórka
1 6
LKS Łopuchowa
29 paź 2023
- 14:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka
3 0
Team Przecław
10 mar 2024
- 13:00
LKS Stasiówka
- -
LKS Łęki Górne
Kolejka 13
4 lis 2023
- 14:00
Brzostowianka Brzostek
3 0
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
4 lis 2023
- 14:00
LKS Łopuchowa
0 6
LKS Nagoszyn
4 lis 2023
- 14:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
1 3
Igloopol II Dębica
5 lis 2023
- 11:00
KS Bystrzyca
2 0
LKS Stasiówka
5 lis 2023
- 14:00
LKS Łęki Górne
0 5
Dąbrówka Stara Jastrząbka
5 lis 2023
- 14:00
Kłos Kawęczyn
5 1
LKS Wiewiórka
5 lis 2023
- 14:00
Borowiec Straszęcin
0 1
Legion II Pilzno
Kolejka 14
11 lis 2023
- 14:00
LKS Wiewiórka
4 0
Borowiec Straszęcin
11 lis 2023
- 14:00
LKS Stasiówka
0 6
Brzostowianka Brzostek
11 lis 2023
- 14:00
Team Przecław
5 1
LKS Łęki Górne
12 lis 2023
- 11:00
LKS Nagoszyn
3 0
Kłos Kawęczyn
12 lis 2023
- 13:00
Dąbrówka Stara Jastrząbka
3 1
KS Bystrzyca
12 lis 2023
- 13:30
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
1 3
LKS Łopuchowa
12 lis 2023
- 14:00
Legion II Pilzno
0 3
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kolejka 15
18 lis 2023
- 14:00
LKS Łopuchowa
10 0
LKS Stasiówka
19 lis 2023
- 11:00
KS Bystrzyca
6 2
Team Przecław
19 lis 2023
- 13:00
Brzostowianka Brzostek
5 2
Dąbrówka Stara Jastrząbka
19 lis 2023
- 13:00
Kłos Kawęczyn
2 2
Sokół Krzywa (k. Rzeszowa)
19 lis 2023
- 13:00
Igloopol II Dębica
4 1
Legion II Pilzno
19 lis 2023
- 15:00
Pogórze Wielopole Skrzyńskie
2 5
LKS Wiewiórka
10 mar 2024
- 13:00
Borowiec Straszęcin
- -
LKS Nagoszyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Początek rundy wiosennej za:

Klasa O Dębica

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
9
4
2
31
3
15
8
3
4
27
4
15
8
2
5
26
5
15
7
5
3
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Jarosław

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
15
12
1
2
37
2
15
12
1
2
37
3
15
10
3
2
33
4
15
10
1
4
31
5
15
9
3
3
30
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Krosno

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
12
1
1
37
2
14
8
5
1
29
3
14
9
1
4
28
4
14
8
4
2
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Rzeszów

Awans IV Liga Podkarpacka

Klasa O Stalowa Wola

#
Klub
M
Z
R
P
Pkt
1
14
13
0
1
39
2
14
11
0
3
33
3
14
10
1
3
31
4
14
9
1
4
28
5
14
8
2
4
26
Awans IV Liga Podkarpacka

Statystyki

  • 0
  • 6
  • 85
  • 2 501
P