Bogdan Zając: Cieszą 3 punkty, ale przede wszystkim styl, w jakim tego dokonaliśmy

1

„Cieszą 3 punkty, ale przede wszystkim styl, w jakim tego dokonaliśmy. Od pierwszego gwizdka przejęliśmy kontrolę nad meczem i zdominowaliśmy gospodarzy. Dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce na połowie rywala, byliśmy cierpliwi i budowaliśmy akcje wielopodaniowe, po których kreowaliśmy pozycje strzeleckie. Na pewno można mieć zastrzeżenia co do skuteczności, ale wiemy, że ciężko jest wykorzystać każdą dobrą pozycję do strzelenia bramki. Nad tym sporo pracujemy, aby być lepszymi w tym elemencie gry. Trzeba podkreślić, że w meczu tym zagrało 7 młodzieżowców. Zebrane minuty to dla tych chłopaków kolejne doświadczenia, które będą procentować w kolejnych spotkaniach. Cieszy bramka po stałym fragmencie gry, który wykonaliśmy, bo to pokazuje, że wykonana praca przynosi efekty. Dopisujemy 3 punkty i myślimy już o środowym spotkaniu Pucharu Polski z Piastem w Tuczempach. Na pewno w tym meczu wystąpi spora grupa zawodników, którzy rozegrali mniej minut w pierwszej fazie rozgrywek ligowych. Korzystając z okazji, już dzisiaj zapraszamy naszych kibiców na najbliższe spotkanie ligowe w sobotę o godz. 17:00 przy Bandurskiego. Naszym rywalem będą rezerwy ekstraklasowej Stali Mielec” – Bogdan Zając, JKS Jarosław.

Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław 0:2