Bartosz Iwaneczko: Dziękuję drużynie za walkę od pierwszych do ostatnich minut mimo czerwonej kartki

4

„Witam. We wczorajszym spotkaniu podeszliśmy z pełnym skupieniem, wiarą i chęcią do gry co pokazało boisko. Od pierwszych minut wychodzimy na wysokim pressingu stwarzamy sobie sytuację i strzelamy szybko dwie bramki na co wiedzieliśmy, że przeciwnik nie po przestanie i będzie gonił wynik no i to zrobił z jednej sytuacji przeciwnik wyprowadza akcję wypuszcza zawodnika na czystą przestrzeń nasz obrońca fauluje na boisku i zostajemy w 10-siątke. Ale mimo tego nie podłamujemy się i gramy dalej na co strzelamy trzecią i do przerwy schodzimy z wynikiem 3-0. W drugiej połowie wiedzieliśmy że przeciwnik siadnie na naszą bramkę staramy się bronić jak najlepiej możemy przy okazji też atakować co skutkowało to golem dla przeciwnika ale też golem dla naszej drużyny z rzutu karnego i mecz kończymy zwycięsko. Dziękuję drużynie za walkę od pierwszych do ostatnich minut mimo czerwonej kartki a przeciwnikowi życzę powodzenia w dalszych meczach.” – Bartosz Iwaneczko, bramkarz zespołu Strażak Sośnica.