Bartosz Grudowski: Wraz z kolejnymi bramkami traciliśmy wiarę w osiągniecie korzystnego rezultatu

0 4

Bartosz Grudowski, trener Huraganu Basznia Dolna po przegranym 3:0 spotkaniu z Juwenią Cieszanów.

„Dziś rywalizowaliśmy z kolejną drużyną z góry tabeli, drużyną solidną i niezle wyglądającą fizycznie. Dodatkowo sytuacja Huraganu w tabeli motywuje przeciwników na bezpośrednie starcia z nami. Połączenie tych dwóch faktów dało dziś ciekawe widowisko w Cieszanowie, w którym nie brakło twardej gry, zaangażowania i determinacji. Nie można powiedzieć, że Juwenia nas zdominowała, ale dojrzałość pozwoliła im na wykorzystanie sytuacji które stworzyli. Mam nadzieje, że w kolejnych meczach uda nam się przez całe spotkanie lub jego większą cześć zagrać tak jak dziś pierwsze 45 minut. W pierwszej połowie, a na pewno po straconej bramce dobrze zareagowaliśmy na sytuacje boiskową i udawało nam się stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika.
Trudne boisko, zmęczenie i „otwarcie się” w celu zdobywania bramek w drugiej połowie, było konsekwencją utraty jeszcze dwóch i tylko dwóch bramek. Wraz z kolejnymi bramkami traciliśmy wiarę w osiągniecie korzystnego rezultatu i tutaj jest nasz największy problem, nad którym będziemy pracować.

Chciałem podziękować zawodnikom obu drużyn za wysiłek włożony w dzisiejsze spotkanie oraz Gratuluje zwycięstwa chłopakom z Cieszanowa, a w szczególności kolegom z boiska, którzy jeszcze kontynuują swoją przygodę z piłką w barwach Juwenii.” – Bartosz Grudowski