Bartosz Grudowski: Jesteśmy sportowo nieobliczalni

0 1

Wypowiedź Bartosza Grudowskiego – trenera Huraganu Basznia Dolna po zwycięskim spotkaniu z Orkanem Zapałów.

„Jesteśmy sportowo nieobliczalni, tydzień temu tracimy 3 pkt w Cewkowie w ostatnie 5 minut meczu mimo ze prowadziliśmy do 88 minuty 2:0. Dziś do przerwy przegrywamy 3:0 i spokojnie udaje nam
się doprowadzić do wyrównania, a następnie po ciężkich ostatnich minutach kiedy to walczymy nie tylko z liderem, ale również z drobnymi kontuzjami udaje nam się zgarnąć pełną pule punktów.
Chłopaki pokazali nie tylko charakter, ale przede wszystkim swoje indywidualne umiejętności, które połączyli w grze zespołowej. Jak w każdym meczu trochę mentalnie przegrywamy z przeciwnikiem, ale ostatecznie pokonujemy lidera na ich boisku i za ten mecz szczególnie chciałem podziękować swoim zawodnikom.
Mam nadzieje, że do końca rundy będą starać się grać zespołowo i wyglądać tak jak dziś w drugiej odsłonię meczu, a na pewno będzie miało to przełożenie na punkty i w konsekwencji na miejsce w tabeli.”