Bartłomiej Gilarski: Plan był prosty 3pkt i rewanż za dotkliwa porażkę w poprzedniej rundzie

1

„Plan był prosty 3pkt i rewanż za dotkliwa porażkę w poprzedniej rundzie .Pierwsze minut to „badanie” przeciwnika i po kilku próbach udaje się nam wyjść na prowadzenie, lecz błąd naszego obrońcy wykorzystują gospodarze i schodzimy na przerwę z wynikiem 1:1. W szatni kilka słów od trenera i kapitana który przypomina nam o meczu z poprzedniej rundy wiec wychodzimy bardziej zmotywowani . Druga połowa to dwie nasze bramki i kontrola meczu , szybkie rozegranie autu i Dawid daje nam prowadzenie ,chwile później pięknym uderzeniem z dystansu popisuje się Hubert który zalicza dublem w tym spotkaniu i mamy 3:1 takim tez wynikiem kończy się mecz i 3 pkt. Jadą do Chłopic 😊” – Bartłomiej Gilarski.