Arkadiusz Pizun: Rundę jesienną kończymy w dobrych humorach

1

Po pierwszej połowie wygranej pewnie 3:1 wydawało się, że mecz mamy pod kontrolą. Jednak początek kolejnej odsłony spotkania przyniósł niestety czerwoną kartkę dla naszego bramkarza i pewnie wykorzystany rzut karny przez zawodnika drużyny przeciwnej. Po zdobyciu kontaktowej bramki drużyna Błękitnych poszła za ciosem i wyrównała po kolejnym rzucie karnym. Dopiero w 85 minucie udało się strzelić decydującą bramkę z rzutu wolnego, która ustaliła wynik meczu i dała nam zwycięstwo na trudnym terenie. Cieszę się, że drużyna pokazała charakter i pomimo gry w osłabieniu potrafiła zbudować przewagę na boisku i wygrać to spotkanie. Rundę jesienną kończymy w dobrych humorach plasując się w górnej połowie tabeli. Dziękuję drużynie Błękitnych Zalesie za walkę i stworzenie emocjonującego widowiska.