Arkadiusz Pawłowski: Oczywiście cieszy mnie kolejna bramka oraz 3 punkty

1

Przyjeżdżając do Batycz na spotkanie derbowe wiedzieliśmy, że nasi przeciwnicy na pewno będą zmotywowani i musimy dać z siebie 100% oraz nie możemy zlekceważyć dzisiejszego rywala, pomimo ich pozycji w tabeli. Pierwsza połowa tego spotkania była typową, derbową walką o każdy centymetr boiska, obie drużyny pokazywały dużą chęć walki oraz motywację, co rzecz jasna przełożyło się na dużą ilość fauli. Mimo wszystko mecz ten od początku toczył się pod nasze dyktando, jednak duża nieskuteczność w naszej ofensywie oraz wybroniony rzut karny przez naszego bramkarza doprowadził do bezbramkowego remisu do przerwy, jednak druga połowa otworzyła worek z bramkami i wygrywamy spotkanie pewnym wynikiem 3:1. Oczywiście cieszy mnie kolejna bramka oraz 3 punkty, które jadą do Maćkowic, jednak ilość sytuacji oraz dominacja naszego zespołu zostawia duży niedosyt. Dodatkowo kolejna głupio stracona bramka w naszej drużynie pozostawia wiele do życzenia. Dzisiejsza rywalizacja z Batyczami jest dla nas bardzo istotna, ponieważ drużyny z dołu tabeli niespodziewanie pourywały punkty wyżej notowanym przeciwnikom, jednak nasza drużyna pokazała charakter oraz od początku kontrolowała przebieg tego spotkania, dzięki czemu możemy cieszyć się z pełnej puli punktów, co pozwoli nam się zbliżyć do górnej części stawki. Miejmy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu z Tęczą Kosienice uda nam się wykorzystać wszystkie wypracowane sytuacje podbramkowe oraz zapiszemy kolejny komplet punktów na naszym koncie, co pozwoli nam się wspiąć na jeszcze wyższe miejsce w ligowej tabeli.