Andrzej Mikus: Wiedzieliśmy, że gramy z bardzo dobrym przeciwnikiem, i podchodziliśmy do meczu z pokorą i pełną koncentracją

34

“Dziękuję drużynie Piasta za dobry mecz, ponieważ uważam, że kibice na trybunach nie mogli narzekać na nudę.

Wiedzieliśmy, że gramy z bardzo dobrym przeciwnikiem, i podchodziliśmy do meczu z pokorą i pełną koncentracją. Mecz dobrze zaczęliśmy, bo w 3. minucie zdobyliśmy gola z karnego, a w drugiej połowie strzeliliśmy dwa kolejne gole. Piast w 70. minucie strzelił gola na 3:1 i przejął inicjatywę. Największe podziękowania kieruję do moich zawodników, którzy zostawili dzisiaj kawał zdrowia i serca.

Dziękujemy również kibicom, że w każdym meczu tak licznie nas wspierają.” – Andrzej Mikuś, Sanoczanka Święte.

Sanoczanka Święte 3:1 Piast Tuczempy (Klasa okręgowa, Jarosław).