Andrzej Adamarek: Niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić

4

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana, drużyna z Manasterza miała swoje sytuacje do objęcia prowadzenia lecz brakowało im skuteczności. Jak mówi stara zasada w piłce nożnej – “Niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić” i tak było i tym razem. 10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy strzelamy pierwszego gola a już 10 min później podwyższamy na 2-0. Od tego momentu kontrolujemy mecz, i w końcowej części meczu strzelamy kolejne bramki. Przy wyniku 4-0 drużyna z Manasterza strzela swoją bramkę honorową. Druga połowa pokazała że byliśmy lepiej przygotowani fizycznie i kondycyjnie od drużyny rywali. Pozostaje nam 3 mecze do końca rundy i chcemy w nich zdobyć komplet punktów. – Andrzej Adamarek żywa legenda LKS Wiraż Chłopice