Andreja Prokić: Nasz styl gry bardzo nas buduje

2
Wywiad z kapitanem Stali Rzeszów, Andreją Prokiciem, po zwycięskim meczu z Chrobrym Głogów (3-1)
Po zwycięskim spotkaniu z Chrobrym Głogów, kapitan Stali Rzeszów, Andreja Prokić, udzielił wywiadu dla serwisu PilkaLokalna.pl.
Drużyna Stali zdominowała rywali i odniosła kolejne cenne zwycięstwo na wyjeździe. Oto, co powiedział Prokić na temat spotkania, początku sezonu i atmosfery w zespole.
1. Jak ocenisz zwycięskie spotkanie z Chrobrym Głogów?
Pierwsza połowa to była pełna kontrola z naszej strony. Powinniśmy strzelić kilka bramek i już zamknąć spotkanie. Ale taka jest piłka – widzieliśmy, że Chrobry może mieć swoje 5 minut. Przetrwaliśmy to jednak i strzeliliśmy trzecią bramkę.
2. Sezon zaczęliście wyśmienicie. Czy każde kolejne zwycięstwo dodaje jeszcze większej pewności siebie?
Nasz styl gry bardzo nas buduje. Jesteśmy w stanie dominować z każdym, więc pewność siebie rośnie. Ale zachowujemy pokorę, bo to dopiero początek sezonu i tak naprawdę jeszcze nic nie osiągnęliśmy.
3. Jakie morale panują w zespole?
Każdy z nas czuje, że mamy moc i że trzeba iść za ciosem. Atmosfera w drużynie jest fantastyczna i musimy to trzymać jak najdłużej.
4. Czy zakładaliście, że start nowego sezonu może rozpocząć się dla Stali tak wyśmienicie?
Nic nie zakładaliśmy. Mamy zasadę, że rozmawiamy tylko o następnym meczu.
5. Czego życzyć Wam na nadchodzące tygodnie?
Zdrowia, żebyśmy wszyscy byli do dyspozycji.
Stal Rzeszów z dużą pewnością siebie idzie po kolejne sukcesy, a kibice mogą być pełni nadziei na udany sezon. Kapitan Prokić podkreśla jednak, że zespół zachowuje pokorę i skupia się na każdym kolejnym meczu.