Adrian Kluczny: Do Zarzecza jechaliśmy sceptycznie nastawieni i każdy brałby wynik remisowy w ciemno przed meczem

1

„Do Zarzecza jechaliśmy sceptycznie nastawieni i każdy brałby wynik remisowy w ciemno przed meczem. Jak się okazało podział punktów w dzisiejszym spotkaniu jest dla nas bolączką ponieważ na tle całego spotkania byliśmy zdecydowanie lepsi i konkretniejsi. Przy prowadzeniu 3:1 do 85 minuty coś się załamało i straciliśmy dwa gole po koszmarnych błędach. Zabrakło człowieka, który potrafiłby przytrzymać piłkę, wymusić faul, zachować się w sposób, który pozwoliłby dowieźć korzystny wynik. Szkoda straconych punktów, ale gdyby zespół posiadał te wszystkie detale, które są arcyważne w końcowych minutach to pewnie gralibyśmy o ligę wyżej. Natomiast jesteśmy w takim miejscu, że na dzień dzisiejszy możemy przejść obok tego obojętnie i skupiać się na kolejnym meczu.”