Adam Bukita: Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty

2

„Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty, pełen akcji i emocji. Już w 7. minucie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego, co zemściło się w 28. minucie – Patryk Chmiel, zawodnik drużyny gości, wykorzystał rzut karny, ustanawiając wynik na 0:1.
W 42. minucie zawodnik drużyny Walter Opaka zobaczył czerwoną kartkę za przerwanie korzystnej akcji tuż przed polem karnym. Unia również nie wykorzystała rzutu wolnego. Od tego momentu zawodnicy Waltera grali w dziesiątkę.
W drugiej połowie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Paweł Dryblak podwyższył wynik na 0:2 dla Waltera. W 82. minucie zawodnicy Unii zmienili wynik na 1:2, odzyskując nadzieję na remis, lecz już w doliczonym czasie gry, w 92. minucie, Paweł Dryblak przypieczętował zwycięstwo, ustalając wynik spotkania na 1:3.” -Adam Bukita, prezes Walter Opaka.