Kamil Adamski: Był to dla nas niezwykle ważny mecz i pokazaliśmy sporo charakteru

0 15

“Witam wszystkich sympatyków piłki nożnej i dziękuję za możliwość wypowiedzi na temat meczu.

Mecz rozpoczął się idealnie, ponieważ już w 3. minucie objęliśmy prowadzenie po świetnym dośrodkowaniu z bocznego sektora. Później jednak, jakbyśmy zlekceważyli przeciwnika, co skutkowało bramką na 1:1. Pierwsza połowa była dość ciężka, ponieważ Fort grał bardzo agresywnie i ciągle próbował wybić nas z rytmu. Druga połowa to już całkowita kontrola nad meczem – gra na jeden, dwa kontakty pozwoliła nam rozbić szyki drużyny z Jaksmanic, co skutkowało trzema pięknymi bramkami. Był to dla nas niezwykle ważny mecz i pokazaliśmy sporo charakteru.

Drużynie z Jaksmanic życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach.” – Kamil Adamski, Bizon Medyka.

Bizon Medyka 4:1 Fort Jaksmanice (Klasa B, Przemyśl).