Dariusz Liana: Zbudowaliśmy w trzy tygodnie nową drużynę, która cały czas dojrzewa

0 70

“Dobrze weszliśmy w mecz z Głogovią, od razu przejmując inicjatywę, jednak indywidualny błąd spowodował, że przegrywaliśmy 0:1. Od 26. minuty, po czerwonej kartce dla przeciwnika, graliśmy w przewadze i jeszcze w pierwszej połowie strzeliliśmy dwie bramki. Na drugą połowę wyszliśmy z nastawieniem, by jak najszybciej zdobyć trzecią bramkę. Stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, w tym trzy stuprocentowe, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki. Pod koniec meczu nadzialiśmy się na kontrę rywala, który strzałem sprzed pola karnego wyrównał. Przykro nam, że zawiedliśmy naszych kibiców i nie zdobyliśmy trzech punktów. Zbudowaliśmy w trzy tygodnie nową drużynę, która cały czas dojrzewa. Jednak to Karpaty Krosno, i naszym obowiązkiem jest robić wszystko, aby w każdym meczu zdobywać 3 punkty.” – Dariusz Liana, szkoleniowiec Karpat Krosno.