Dariusz Półkoszek: Bardzo cieszy fakt, że kolejny mecz rozegraliśmy bardzo mądrze

10

“Mecz w Przeworsku rozpoczął się od przewagi gospodarzy, jednak z minuty na minutę zaczęliśmy stwarzać sobie sytuacje. Po jednej z kontr zdobyliśmy bramkę i schodzimy do szatni z wynikiem 1:0.

Druga połowa to wyrównane widowisko z obu stron. Obie drużyny miały swoje szanse, jednak to my przechyliliśmy szalę na swoją stronę po stałym fragmencie gry, zdobywając bramkę na 2:0. Takim wynikiem kończy się spotkanie.

Bardzo cieszy fakt, że kolejny mecz rozegraliśmy bardzo mądrze; widać doświadczenie w naszej drużynie. Mimo braków kadrowych dopisujemy kolejne punkty do ligowej tabeli i zachowujemy piąte czyste konto w tym sezonie.” – Dariusz Półkoszek, Ekoball Stal Sanok.

Orzeł Przeworsk 0:2 Ekoball Stal Sanok.