Łukasz Piotrowski: Kolbuszowa to bardzo wymagający przeciwnik, zasługujący na brawa za walkę do ostatnich sekund spotkania

6

„Myślę, że zagraliśmy bardzo dobry mecz i razem z Kolbuszową stworzyliśmy emocjonujące widowisko. Spotkanie było pełne zwrotów akcji. W pierwszej połowie obie drużyny badały swoje możliwości, ale udało nam się zejść do szatni z jednobramkową przewagą. Po przerwie zdobyliśmy kolejne dwie bramki i mogło się wydawać, że kontrolujemy przebieg gry. Niestety, wkradło się rozluźnienie i w ciągu dwóch minut straciliśmy dwa gole. Szybko odpowiedzieliśmy dzięki Jabiemu, co dało nam prowadzenie 4:2. Jednak znowu dopadło nas rozkojarzenie i w doliczonym czasie gry straciliśmy dwa kolejne gole, co nie powinno nam się przydarzyć. Wyciągamy wnioski z tego meczu, choć wiemy, że trzy punkty były w naszym zasięgu. Mimo to szanujemy zdobyty punkt, ponieważ Kolbuszowa to bardzo wymagający przeciwnik, zasługujący na brawa za walkę do ostatnich sekund spotkania.” – Łukasz Piotrowski, Cosmos Nowotaniec.

Cosmos Nowotaniec 4:4 Sokół Kolbuszowa Dolna