Aleksander Gajdek: Myślę, że spokojnie w 3 z 5 meczów byliśmy lepsi od naszych rywali

3

“Mecz układał się dla nas dobrze. Przed przerwą strzeliłem bramkę ochraniaczem na 1:0 po asyście Lucjana Frydrycha. Na przerwę schodziliśmy zadowoleni.

Z boiska czułem, że jesteśmy lepszą drużyną i w końcówce meczu będziemy mieli więcej sił od drużyny z Sanoka, która ma spore problemy kadrowe.

Gdybyśmy byli odrobinę bardziej skuteczni, strzelilibyśmy na 2:0 i wygrali mecz. Niestety, po raz kolejny, gdy strzelam bramkę w Sanoku, Niemczyk popisuje się fantastycznym zagraniem i asystuje przy bramce na 1:1. Mieliśmy jeszcze kilka bardzo dobrych okazji, ale byliśmy nieskuteczni. Niestety, nie wygrywamy piątego meczu z rzędu, ale w piłce nie zawsze wygrywa zespół lepiej grający w piłkę. Myślę, że spokojnie w 3 z 5 meczów byliśmy lepsi od naszych rywali. W następnych meczach z trudnymi rywalami pokażemy naszą siłę.” – Aleksander Gajdek, Izolator Boguchwała.

Ekoball Stal Sanok 1:1 Izolator Boguchwała