Kamil Hanuszek: Jasny plan, który założyliśmy sobie przed meczem, udało się zrealizować w całości

3

„Po ciężkich treningach i meczach sparingowych w końcu udało nam się stworzyć drużynę, która może walczyć z każdym. Do meczu z Rudą podeszliśmy maksymalnie skoncentrowani. Przed meczem wiedzieliśmy, że musimy uważać na stałe fragmenty gry, ponieważ rywal posiada wysokich zawodników. Przy bramce na 0-1 zapomnieliśmy o tym, i przeciwnik wyszedł na prowadzenie po dośrodkowaniu i główce jednego z zawodników Rudy.
Jasny plan, który założyliśmy sobie przed meczem, udało się zrealizować w całości. Wiedzieliśmy, że rywal w pierwszej połowie się zmęczy, a my, mając młodych zawodników, czekaliśmy na swoją szansę w drugiej połowie. I to się udało. Wielkie brawa należą się całej drużynie, która od pierwszej do ostatniej minuty nie odpuszczała i konsekwentnie realizowała swój plan na ten mecz. Teraz koncentrujemy się na następnym spotkaniu z Walterem Opaką.” – Kamil Hanuszek, trener i prezes LKS Zalesie.

Błękitni Zalesie 4:2 Roztocze Ruda Różaniecka (B klasa, Lubaczów)