Dawid Gemra: To dopiero początek ligi i myślę, że za kilka kolejek zacznie się klarować, kto o jakie cele będzie walczyć w tym sezonie

2

Na odprawie trener kilkakrotnie podkreślał, że nic w dzisiejszym meczu nie przyjdzie nam łatwo, i wiedzieliśmy, że nie możemy zlekceważyć przeciwnika. Wyszliśmy skoncentrowani od początku spotkania i szybko strzeliliśmy dwie bramki. Wszystko szło po naszej myśli aż do momentu, gdy około 30. minuty musieliśmy przerwać grę z powodu kontuzji jednego z naszych zawodników. Ostatnie 15 minut pierwszej połowy przespaliśmy i straciliśmy jedną bramkę po wrzucie z autu przeciwnika. Druga połowa przebiegła już bez niespodzianek — strzeliliśmy 4 bramki do 70. minuty, a w ostatnich 20 minutach głównie utrzymywaliśmy się przy piłce, spokojnie kończąc mecz wynikiem 5:1.

To dopiero początek ligi i myślę, że za kilka kolejek zacznie się klarować, kto o jakie cele będzie walczyć w tym sezonie.

Za tydzień gramy z Orłem Torki i postaramy się, aby ten mecz zakończył się naszym zwycięstwem.

Drużynie z Kaszyc dziękuję za mecz i życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Dziękuję również naszym kibicom, którzy, niezależnie od tego, czy gramy u siebie, czy na wyjeździe, zawsze nas wspierają. Mam nadzieję, że za tydzień będą z nami jako 12. zawodnik w meczu z wiceliderem.” – Dawid Gemra, Start Pruchnik.

Start Pruchnik 5-1 Biało Czerwoni Kaszyce