Sebastian Domański: Ciężko pracujemy na treningach, dając z siebie wszystko, aby móc cieszyć się upragnionym awansem do klasy A

3

Pierwsza połowa spotkania przebiegała po naszej myśli. Szybko strzeliliśmy bramkę, dającą nam prowadzenie 1:0, ale wynik nie uległ zmianie do końca połowy, mimo że mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku.

W drugą połowę spotkania wyszliśmy z myślą, by zdobyć kolejne bramki, i to nam się udało. Wykorzystaliśmy swoje sytuacje i strzeliliśmy 3 gole, co dało nam pewne zwycięstwo 4:0.

Ciężko pracujemy na treningach, dając z siebie wszystko, aby móc cieszyć się upragnionym awansem do klasy A. Mam nadzieję, że nam się to uda – jestem dobrej myśli. Drużynie z Przedmieścia Jarosław bardzo dziękujemy za fajne widowisko i życzymy powodzenia w lidze.” – Sebastian Domański, Łęg Łowce.