Mecz: Piast Tuczempy 2:1 Dąb Dobkowice

Data: 24 sierpnia 2024
Miejsce: Stadion w Tuczempach

Przebieg meczu:

• 4. minuta: Przemysław Wolański (Dąb Dobkowice) otwiera wynik spotkania, zdobywając bramkę dla gości. Szybki start i prowadzenie 1:0 dla Dębu Dobkowice.
  • 32. minuta: Wiktor Sebastyanka (Piast Tuczempy) wyrównuje stan meczu, strzelając gola na 1:1.
  • 85. minuta: Kacper Chmielowicz (Piast Tuczempy) zdobywa decydującego gola, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo 2:1.

Kluczowe wydarzenia:

• W meczu padło sporo kartek. Piast Tuczempy zakończył mecz z czterema żółtymi kartkami, a Dąb Dobkowice z trzema.
  • W 76. minucie Wiktor Sebastyanka (Piast Tuczempy) otrzymał żółtą kartkę, a w 80. minucie musiał opuścić boisko z powodu drugiej żółtej kartki, co skutkowało czerwoną.
  • Dąb Dobkowice dokonało trzech zmian, próbując odwrócić losy meczu, jednak bez skutku.

Składy:

Piast Tuczempy:
Zagrodnik, Stopyra, Duda, Golba, Sebastyanka K., Szuflita, Szymański, Kruczkiewicz, Sebastyanka W., Kruba, Noga.

Dąb Dobkowice:
Bąk S., Fedyk, Bąk J., Gala, Wota B., Grabowski, Poliszczak, Czub, Wolański, Wota K., Kościk.

Zmiany:

• Piast Tuczempy: Jasiewicz, Hołota, Argański, Strawa, Chmielowicz, Iwański, Suchy.
  • Dąb Dobkowice: Bojarski, Stasik, Lonć.

Sędziował Daniel Lorynowicz, z asystentami Konradem Tomczykiem i Mateuszem Michalskim.

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy mimo początkowego prowadzenia rywali zdołali odwrócić losy spotkania i zdobyć trzy punkty.

Mecz: Gorliczanka Gorliczyna 2:0 Sanoczanka Święte

Miejsce: Stadion w Gorliczynie

• 75. minuta: Piotr Front (Gorliczanka Gorliczyna) zdobywa bramkę z rzutu karnego, dając swojej drużynie prowadzenie 1:0.
  • 87. minuta: Jacek Kyciński (Gorliczanka Gorliczyna) podwyższa wynik na 2:0, zapewniając swojej drużynie pewne zwycięstwo.

• Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy, którzy pokazali skuteczność w drugiej połowie, zdobywając dwie bramki.
  • W meczu padło kilka żółtych kartek, jednak żadna drużyna nie zakończyła spotkania w osłabieniu.
  • Sanoczanka Święte nie zdołała znaleźć drogi do bramki przeciwnika, mimo kilku prób.

Składy:

Gorliczanka Gorliczyna:
Niemiec, Najsarek, Markowicz, Gaweł, Stecko, Front, Cząstka, Kmiotek, Hołub, Kyciński, Weres.

Sanoczanka Święte:
Mikus, Kisielewicz T., Kubas, Lach, Piwowar, Wolański, Andreasik K., Zubrzycki, Lisańczuk, Kisielewicz J., Andreasik P.

Zmiany:

• Gorliczanka Gorliczyna: Marek, Kojder, Czerwonka, Pieniążek.
  • Sanoczanka Święte: Zarębiński, Niedźwiecki, Karbownik, Zubrzycki D.

Sędziował Paweł Paryniak, z asystentami Krzysztofem Trynieckim i Bartoszem Gelmudą.

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Gorliczanki Gorliczyna, która dzięki temu zwycięstwu zdobyła kolejne cenne punkty w ligowej tabeli.

Mecz: LKS Skołoszów 0:2 KS Wiązownica – Wisłoczanka Tryńcza

Miejsce: Stadion w Skołoszowie

• 17. minuta: Szymon Jopek (KS Wiązownica – Wisłoczanka Tryńcza) otwiera wynik meczu, zdobywając bramkę na 1:0.
  • 28. minuta: Maksim Sula (KS Wiązownica – Wisłoczanka Tryńcza) podwyższa wynik na 2:0, co okazało się wynikiem końcowym meczu.

• KS Wiązownica – Wisłoczanka Tryńcza zdobyła dwie szybkie bramki w pierwszej połowie, co ustawiło przebieg meczu.
  • LKS Skołoszów nie zdołał odpowiedzieć żadnym trafieniem, mimo kilku prób w drugiej połowie.
  • Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 na korzyść gości, którzy skutecznie bronili swojego prowadzenia przez resztę meczu.

Składy:

LKS Skołoszów:
Buczkowski D., Wróbel, Czop, Kiełbowicz, Świecarz, Kowal, Czerwiński, Modny, Sierant, Buczkowski M., Włoch.

KS Wiązownica – Wisłoczanka Tryńcza:
Palko, Sokolenko, Mazur, Lorenc, Bunko, Bartnik, Kasia M., Sula, Kasia H., Kruk, Jopek.

Zmiany:

• LKS Skołoszów: Mazurkiewicz, Turczyn, Błonarowicz, Pacuła, Franków, Buczkowski K.
  • KS Wiązownica – Wisłoczanka Tryńcza: Osobiński, Prasoł, Hala, Skrzypek, Omuru, Łazor, Botwina.

Sędziował Damian Kubłas, z asystentami Maciejem Szymczychą i Łukaszem Łamaszem.

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 na korzyść KS Wiązownica – Wisłoczanka Tryńcza, co pozwoliło im na zdobycie trzech punktów w tej kolejce.

Mecz: Start Lisie Jamy 3:3 Start Pruchnik

Miejsce: Stadion w Lisich Jamach

• 14. minuta: Artur Sarakhman (Start Lisie Jamy) otwiera wynik meczu, zdobywając bramkę na 1:0.
  • 19. minuta: Miłosz Kociołek (Start Lisie Jamy) podwyższa wynik na 2:0.
  • 54. minuta: Artur Drzymała (Start Pruchnik) zdobywa bramkę kontaktową, zmniejszając przewagę gospodarzy do 2:1.
  • 56. minuta: Dawid Siudy (Start Lisie Jamy) podwyższa wynik na 3:1, wydawało się, że gospodarze mają mecz pod kontrolą.
  • 71. minuta: Jakub Wasylk (Start Pruchnik) zdobywa drugą bramkę dla gości, zmniejszając wynik do 3:2.
  • 90+1. minuta: Paweł Gurak (Start Pruchnik) wyrównuje wynik meczu na 3:3, strzelając bramkę z rzutu karnego.

• Mecz był bardzo emocjonujący, z sześcioma bramkami i wieloma zwrotami akcji.
  • Start Lisie Jamy prowadził już 3:1, ale nie zdołał utrzymać przewagi, co pozwoliło Startowi Pruchnik na doprowadzenie do remisu w doliczonym czasie gry.
  • Bohaterem gości został Paweł Gurak, który w ostatnich minutach zapewnił swojej drużynie punkt, skutecznie wykonując rzut karny.

Składy:

Start Lisie Jamy:
Głuszyk, Sarakhman, Siudy, Denys, Roman, Krzyszkowski, Marych, Siteń, Venturo, Foryś, Kociołek.

Start Pruchnik:
Łuczyk, Gurak, Drzymała, Jarosz, Lech, Miłasz, Kopiec, Przepaśniak, Gemra, Kochanowicz, Kubas.

Zmiany:

• Start Lisie Jamy: Baran, Siedlarz, Montiel, Owca, Wawrów.
  • Start Pruchnik: Grochowski, Szmuc, Ostrzywilk, Wasylk, Sobol, Olejarz.

Sędziował Adam Włoch.

Mecz zakończył się wynikiem 3:3, co oznacza, że oba zespoły podzieliły się punktami w tej zaciętej rywalizacji.

Mecz: Płomień Morawsko 3:1 Zdrój Horyniec

Data: 25 sierpnia 2024
Miejsce: Morawsko

• 15. minuta: Kamil Pilch (Płomień Morawsko) otwiera wynik meczu, zdobywając bramkę na 1:0.
  • 40. minuta: Miłosz Pindak (Płomień Morawsko) podwyższa wynik na 2:0 po asyście Bartłomieja Raby.
  • 50. minuta: Przemysław Zygarlicki (Zdrój Horyniec) strzela bramkę kontaktową z rzutu karnego, zmniejszając stratę do 2:1.
  • 90+4. minuta: Miłosz Pindak (Płomień Morawsko) zdobywa swoją drugą bramkę w meczu, ustalając wynik spotkania na 3:1 po asyście Kamila Pilcha.

• Płomień Morawsko skutecznie wykorzystał swoje szanse, zdobywając dwie bramki w pierwszej połowie, co ustawiło przebieg meczu.
  • Zdrój Horyniec próbował odrobić straty, ale ich wysiłki zaowocowały tylko jednym golem z rzutu karnego.
  • Miłosz Pindak został bohaterem meczu, zdobywając dwie bramki, w tym jedną w doliczonym czasie gry.

Składy:

Płomień Morawsko:
Sobuś, Leśny, Pindak J., Raba, Gliniak, Krajowski, Pindak M., Stokłosa, Pilch, Skrzypek, Fedor.

Zdrój Horyniec:
Tomaszewski, Hawrylak, Zygarlicki, Materniak, Linek, Rogowski, Łysakowski, Matyaszek, Sikora, Urban, Hass.

Zmiany:

• Płomień Morawsko: Szymuś, Pajda, Myłek.
  • Zdrój Horyniec: Furgała, Wawrzaszek, Telbyło, Kudyba, Pukas, Nepelski, Ulicki, Kocur.

Sędziował Paweł Pawlus, z asystentami Leszkiem Kogutem i Kamilem Kazieczko.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść Płomienia Morawsko, co pozwoliło im na zdobycie trzech punktów w tej kolejce.

Mecz: Biało-Czerwoni Kaszyce 0:8 Polonia Przemyśl

Miejsce: Kaszyce

• 7. minuta: Michał Szpakowski (Polonia Przemyśl) zdobywa pierwszą bramkę po asyście Karola Walczyszewskiego, otwierając wynik meczu na 0:1.
  • 9. minuta: Jan Borysławski (Polonia Przemyśl) podwyższa wynik na 0:2 po asyście Karola Walczyszewskiego.
  • 19. minuta: Michał Szpakowski zdobywa swoją drugą bramkę, zwiększając przewagę Polonii do 0:3 po asyście Jana Dominka.
  • 23. minuta: Karol Walczyszewski (Polonia Przemyśl) strzela czwartą bramkę, asystuje mu Jan Dominek, wynik 0:4.
  • 39. minuta: Krystian Kazek (Polonia Przemyśl) podwyższa na 0:5.
  • 45+1. minuta: Damian Demski zdobywa bramkę na 0:6, ustanawiając wynik do przerwy.
  • 65. minuta: Janas Dominik (Polonia Przemyśl) strzela kolejną bramkę, podnosząc wynik na 0:7.
  • 90+2. minuta: Damian Demski zdobywa swoją drugą bramkę w meczu, ustalając wynik końcowy na 0:8.

• Polonia Przemyśl całkowicie zdominowała spotkanie, zdobywając osiem bramek, z czego sześć padło już w pierwszej połowie.
  • Michał Szpakowski i Damian Demski byli szczególnie skuteczni, każdy z nich zdobył po dwie bramki.
  • Biało-Czerwoni Kaszyce nie zdołali odpowiedzieć żadnym trafieniem i zakończyli mecz z dotkliwą porażką.

Składy:

Biało-Czerwoni Kaszyce:
Trzeciak, Hołub, Sawka, Wielgosz, Mucha, Kuźmiński K., Kuźmiński O., Biały, Stasiła K., Sas, Cyran.

Polonia Przemyśl:
Baczek, Solarz, Kuźniar, Demski, Szpakowski, Bogdański, Kazek, Walczyszewski, Janas D., Borysławski, Błahuciak.

Zmiany:

• Biało-Czerwoni Kaszyce: Baran, Mielnik, Pomykajła, Rogusz, Piotrowski, Stasiła T., Wielgosz K.
  • Polonia Przemyśl: Banicki, Konowalik, Tarnawski, Janas K., Cielewicz, Babieczko, Pawłowski.

Sędziował Grzegorz Szpilka, z asystentami Wojciechem Wajdą i Marcinem Kubasem.

Mecz zakończył się wysoką porażką Biało-Czerwonych Kaszyce, którzy ulegli Polonii Przemyśl 0:8. Polonia zaprezentowała znakomitą formę, dominując na boisku od pierwszej do ostatniej minuty.

Mecz: Wólczanka Wólka Pełkińska 1:2 Czuwaj Przemyśl

Miejsce: Wólka Pełkińska

• 14. minuta: Mateusz Świst (Czuwaj Przemyśl) zdobywa bramkę z rzutu karnego, otwierając wynik meczu na 0:1.
  • 43. minuta: Bartłomiej Poprawa (Wólczanka Wólka Pełkińska) wyrównuje na 1:1 po asyście Rafała Machały.
  • 90. minuta: Maciej Fudali (Czuwaj Przemyśl) zdobywa decydującą bramkę na 1:2 po asyście Kamila Podbilskiego.

• W dramatycznym finale meczu, w doliczonym czasie gry, Wólczanka miała okazję na wyrównanie z rzutu karnego, jednak Mateusz Kalin nie zdołał pokonać bramkarza Czuwaju.
  • Czuwaj Przemyśl zdobył decydującą bramkę w samej końcówce, co dało im trzy punkty.
  • Jakub Bury z Czuwaju Przemyśl otrzymał czerwoną kartkę w doliczonym czasie gry, co oznaczało osłabienie zespołu na ostatnie chwile meczu.

Składy:

Wólczanka Wólka Pełkińska:
Piatkovskyi, Gliniany, Kalin, Franca Penitente, Luch, Pietluch, Skupień, Noga, Machała, Poprawa, Michalski.

Czuwaj Przemyśl:
Fudali, Kiernozek, Kitor, Łach, Świst, Wierzchowski, Bielec, Baniecki, Pałys, Pelc, Podbilski.

Zmiany:

• Wólczanka Wólka Pełkińska: Fleszar, Pinda, Florek, Machała Ł., Niemiec, Bukowy, Chmura, Ryba, Sawa.
  • Czuwaj Przemyśl: Bury, Niedziela, Prajzner, Aleksander.

Sędziował Grzegorz Szpilka.

Mecz zakończył się zwycięstwem Czuwaju Przemyśl 2:1. Spotkanie było bardzo zacięte, a decydujące wydarzenia miały miejsce w doliczonym czasie gry, co uczyniło to spotkanie wyjątkowo emocjonującym dla kibiców.

Mecz: Santos Piwoda 1:3 Orzeł Torki

Miejsce: Piwoda

• 17. minuta: Przemysław Tomaszewski (Orzeł Torki) zdobywa pierwszą bramkę, otwierając wynik meczu na 0:1.
  • 21. minuta: Miłosz Mroziński (Orzeł Torki) podwyższa wynik na 0:2.
  • 33. minuta: Kamil Wielis (Santos Piwoda) zdobywa bramkę kontaktową, zmniejszając stratę na 1:2.
  • 46. minuta: Patryk Łapisz (Orzeł Torki) zdobywa trzecią bramkę dla gości, ustalając wynik spotkania na 1:3.

• Orzeł Torki zdominował pierwszą połowę, zdobywając dwie bramki w krótkim odstępie czasu.
  • Santos Piwoda próbował odrobić straty, ale jedyna bramka, jaką zdobyli, nie wystarczyła do odwrócenia losów meczu.
  • Goście skutecznie bronili przewagi, a trzecia bramka zaraz po przerwie praktycznie przesądziła o wyniku spotkania.

Składy:

Santos Piwoda:
Szczepański, Piliszko, Mróz, Figueroa, Skowronek, Studziński, Półtorak, Wielis, Niemczak, Pindak, Bukowy.

Orzeł Torki:
Maciewicz, Tomaszewski P., Bącal, Łapisz, Struś, Tłumak, Mroziński, Drapała, Chrobak, Żołyński, Sienkiewicz.

Zmiany:

• Santos Piwoda: Wójcik, Mazurkiewicz, Skowronek P., Socha, Jackowski.
  • Orzeł Torki: Plis, Sielski, Pudysz, Horbaczek, Janas, Tomaszewski F.

Sędziował Kamil Puka.

Mecz zakończył się wynikiem 1:3 na korzyść Orła Torki, którzy zdobyli cenne trzy punkty w tej kolejce, dominując nad Santos Piwoda.

Analiza tabeli po 4 kolejkach

Czołówka tabeli:

• Czuwaj Przemyśl i Orzeł Torki zdominowały początek sezonu, zajmując odpowiednio pierwsze i drugie miejsce. Oba zespoły są niepokonane, z różnicą, że Czuwaj ma komplet punktów, a Orzeł raz zremisował.
  • KS Wiązownica – Wisłoczanka Tryńcza dołącza do czołówki z 10 punktami, podobnie jak Orzeł Torki, z bilansem 9:5.

Środek tabeli:

• Piast Tuczempy i Gorliczanka Gorliczyna radzą sobie dobrze, z 9 i 7 punktami odpowiednio. Piast jest jedną z drużyn z najlepszą ofensywą.
  • Santos Piwoda i Polonia Przemyśl są w środkowej części tabeli, notując po 7 i 6 punktów, co świadczy o ich nierównej formie na starcie sezonu.

Dolna część tabeli:

• Wólczanka Wólka Pełkińska i Start Pruchnik balansują w dolnej części tabeli, mając po 5 punktów, co wskazuje na trudny start sezonu, choć udało im się zdobyć kilka punktów.
  • Płomień Morawsko i Start Lisie Jamy mają po 3 punkty, co świadczy o trudnym początku i braku regularnych zwycięstw.
  • Zdrój Horyniec, Biało-Czerwoni Kaszyce oraz Sanoczanka Święte znajdują się w strefie spadkowej, szczególnie Sanoczanka Święte, która nie zdobyła jeszcze żadnego punktu, co czyni ich sytuację bardzo trudną na tym etapie sezonu.

Taki rozkład tabeli pokazuje już pewne tendencje, ale sezon dopiero się rozpoczął, więc wszystko może się jeszcze zmienić. Drużyny z czołówki pokazują, że będą walczyć o awans, podczas gdy drużyny z dolnej części tabeli muszą szybko poprawić formę, aby uniknąć walki o utrzymanie.