Hubert Świecarz: Mając w pamięci spotkanie w Torkach, gdzie straciliśmy dwubramkową przewagę, w drugiej połowie dążyliśmy do szybkiego zdobycia kolejnej bramki, aby uspokoić grę

4

Początek meczu przyniósł okazje po obu stronach, jednak żadna z nich nie stworzyła poważnego zagrożenia. Dopiero po przerwie na nawodnienie w 30. minucie udało nam się wykreować dwie dogodne sytuacje pod bramką Horyńca, które zamieniliśmy na gole, obejmując prowadzenie 2:0 do przerwy. Mając w pamięci spotkanie w Torkach, gdzie straciliśmy dwubramkową przewagę, w drugiej połowie dążyliśmy do szybkiego zdobycia kolejnej bramki, aby uspokoić grę.

Drużynie z Horyńca życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach. My natomiast skupiamy się teraz na nadchodzącym meczu z wymagającym przeciwnikiem, jakim jest Wisłoczanka Tryńcza.” – Hubert Świecarz, zawodnik zespołu LKS Skołoszów.