Mateusz Pobuta: Naszym celem było jak najszybsze strzelenie bramek i zamknięcie meczu już w pierwszej połowie

2

„Pierwszy mecz sezonu zaliczam do bardzo udanych. Po odprawie przedmeczowej wyszliśmy na boisko skoncentrowani, z jasno określonymi założeniami. Naszym celem było jak najszybsze strzelenie bramek i zamknięcie meczu już w pierwszej połowie. Udało się to zrealizować – do przerwy prowadziliśmy 5:0. W drugiej połowie stworzyliśmy jeszcze więcej sytuacji bramkowych, szybko powiększając naszą przewagę. Wynik 14:0 na początek sezonu to bardzo dobry prognostyk na kolejne mecze. Teraz skupiamy się na następnym spotkaniu z MKS Radymno, które z pewnością będzie trudniejszym wyzwaniem. Jednak mamy jasno określony cel na ten sezon – chcemy ciężko trenować, cieszyć się grą i wygrywać kolejne mecze. Gratulacje dla całej drużyny za świetny początek.”