Oliwier Pilch: W drużynie widać ogromny potencjał

8

Od samego początku meczu narzuciliśmy drużynie z Wiśniowej nasze warunki gry, co przełożyło się na dominację, skuteczne ataki i konsekwentne zdobywanie goli. Efektywna gra podaniami, wysoki pressing, podejmowanie właściwych decyzji i wykorzystywanie wolnych stref bocznych boiska pozwoliły nam na uzyskanie dużej przewagi nad przeciwnikiem, zarówno na boisku, jak i na papierze. Można powiedzieć, że skutecznie wykorzystywaliśmy nadarzające się okazje, o czym świadczy już 4:0 do przerwy, choć śmiało mogę stwierdzić, że mogło być tych bramek jeszcze więcej. Gole padały głównie po dośrodkowaniach lub ze stałych fragmentów gry. Gospodarze rzadko opuszczali swoją połowę, a gdy już to robili, ratowali się długimi piłkami, które szybko przechwytywaliśmy. Druga połowa to kontynuacja wszystkich naszych założeń. Niestety, wkradło się nieco rozluźnienia i dekoncentracji, co spowodowało utratę dwóch bramek. Bardzo cieszy fakt, że na specyficznym boisku, na tak trudnym terenie udało nam się zdobyć 3 punkty i strzelić przeciwnikowi aż 5 bramek. To bardzo dobry prognostyk na przyszłość, a w drużynie widać ogromny potencjał, który skutecznie wykorzystujemy.” – Oliwier Pilch, zawodnik zespołu JKS Jarosław.