Kacper Kamecki: Po ostatnim meczu sytuacja zmusiła nas do mobilizacji i nastawienia się na 100%

2

„Po ostatnim meczu sytuacja zmusiła nas do mobilizacji i nastawienia się na 100%. Od początku wyszliśmy zdecydowanie i pewnie co przełożyło się na nasze dwie szybkie bramki na początku spotkania, a po chwili ustalony wynik zmienił się na 3:0 co dało nam pewność do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie wyszliśmy nieco zagubieni, ale odzyskaliśmy pewność i strzeliliśmy dwie bramki co zamknęło mecz i dało nam pewne 3 punkty. Szczególnie cieszy nas bramka jednego z naszych juniorów Mateusza Świerczka. Dziękuję trenerowi za postawę , chłopakom za walkę oraz przeciwnikom za mecz. Czekamy na następny mecz i damy z siebie wszystko aby przywieźć 3 punktu z trudnego terenu.” – Kacper Kamecki, zawodnik zespołu Pogórze Rokietnica.