Sylwester Lambora: Mam nadzieję, że w przyszłych meczach osiągniemy lepsze wyniki

3

„To był trudny mecz, a wynik 2:1 na naszą niekorzyść nie jest tym, czego oczekiwaliśmy. Obie drużyny dobrze weszły w to spotkanie, mając kilka dogodnych sytuacji. Niestety, przeciwnicy pierwsi zdobyli bramkę, a nam udało się wyrównać bardzo ładnym strzałem z dystansu. Po naszej bramce przeciwnik wykorzystał sytuację sam na sam i ostatecznie schodziliśmy do szatni, przegrywając 2:1. W drugiej połowie staraliśmy się nadrobić straty, co doprowadziło do nerwowej końcówki. Skutkiem tego musieliśmy kończyć mecz w dziesiątkę. Cieszy nas jednak, że my juniorzy dostajemy coraz więcej minut na boisku, a także powrót naszego kluczowego bocznego obrońcy do gry. Mam nadzieję, że w przyszłych meczach osiągniemy lepsze wyniki, a przeciwnikowi życzę powodzenia w dalszych meczach.” – Sylwester Lambora, zawodnik UNUM Babice.