Marcin Zawada: Chłopice od początku sezonu strzelają bardzo dużo goli i musieliśmy mieć się na baczności.

1

“Mecz nie był łatwy, Chłopice od początku sezonu strzelają bardzo dużo goli i musieliśmy mieć się na baczności. W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku, można powiedzieć “mecz walki”. W szatni powiedzieliśmy sobie że musimy mieć więcej spokoju i to przyniosło rezultaty w postaci podwyższenia prowadzenia na 2:0 na początku drugiej połowy. Kwadrans przed końcowym gwizdkiem udało się wyprowadzić kontrę w której ustanowiliśmy wynik spotkania na 3:0 i mogliśmy już do końca kontrować przebieg spotkania. Brawa dla całej drużyny za walkę i serce zostawione na boisku.” – Marcin Zawada (Czarni Pawłosiów).