Mateusz Tarnowski: Udowodniliśmy, że niemożliwe nie istnieje

2

Wisełka Siennów dzisiejszego dnia udowodniła, że niemożliwe nie istnieje. Podopieczni Adama Wałczyka pokonali Start Pruchnik 5:4 pomimo, że po 20 minutach przegrywali 0:4. Poniżej wypowiedź bramkarza Wisełki – Mateusza Tarnowskiego.

„Udowodniliśmy, że niemożliwe nie istnieje. Kolejny mecz za nami w którym zdobywamy ważne trzy punkty.W mecz weszliśmy nie najlepiej ponieważ już po dwudziestu minutach nasza drużyna przegrywała już cztery do zera gdzie po naszych błędach traciliśmy bramki.Do przerwy udało nam się strzelić trzy bramki które mocno nas zmotywowały do strzelania dalszych.Cała druga połowa praktycznie pod nasze dyktando strzelamy dwie bramki które dają nam ważne trzy punkty w kontekście walki do utrzymania i w kolejnych meczach będziemy walczyć o komplet punktów. Dziękujemy kibicom za wsparcie od początku meczu i walczymy dalej. Dziękuję pozdrawiam.”