Podsumowanie 16 kolejki Lubaczowskiej klasy A

1

Juwenia Cieszanów 4:0 Czarni Oleszyce

Juwenia Cieszanów odniosła zwycięstwo nad Czarnymi Oleszycami, kończąc mecz wynikiem 4:0. Początek spotkania był obiecujący dla Juwenii, gdyż Piotr Jarosiewicz szybko otworzył wynik zdobywając bramkę już w 6. minucie. Mirosław Machczyński podwyższył prowadzenie swoją bramką w 41. minucie, dając swojej drużynie komfortową przewagę na przerwę. Po wznowieniu gry, Piotr Jarosiewicz powtórzył swój wyczyn, zdobywając kolejną bramkę w 53. minucie. Na koniec, Paweł Horodko ustalił wynik meczu na 4:0, strzelając czwartego gola dla Juwenii Cieszanów w 73. minucie. Czarni Oleszyce nie byli w stanie skutecznie odpowiedzieć na grę swojego rywala, co przyczyniło się do wyraźnego zwycięstwa Juwenii Cieszanów.

Graniczni Krowica 2:2 LKS Miękisz Nowy

W emocjonującym spotkaniu pomiędzy Granicznymi Krowica a LKS Miękisz Nowy padł remis 2:2. Choć pierwsza połowa zakończyła się z prowadzeniem LKS Miękisz Nowy 2:0, to w drugiej połowie Graniczni Krowica zdołali odrobić straty. Bramki dla LKS Miękisz Nowy zdobyli Konrad Olejarz oraz Wiktor Kłak, odpowiednio w 5. i 16. minucie spotkania. Jednakże Graniczni Krowica nie poddali się i w drugiej połowie odrobili straty. Daniel Hałus zdobył bramkę dla swojej drużyny w 75. minucie, a Mateusz Sycz doprowadził do wyrównania wyniku w 85. minucie. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, po emocjonującej walce obu zespołów.

Zalew Stary Lubliniec 3:3 Czerwoni Cewków

Mecz pomiędzy Zalewem Starym Lublińcem a Czerwonymi Cewkowem zakończył się remisem 3:3 po emocjonującej rywalizacji. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Czerwonych Cewków 2:0, dzięki bramkom Mateusza Trybuszka w 31. minucie oraz Fabiana Nieckarza w 38. minucie. Jednak w drugiej połowie Zalew Stary Lubliniec zdołał odwrócić losy spotkania. Mariusz Szynal zdobył bramkę dla swojego zespołu w 49. minucie, a następnie Patryk Bielecki dwukrotnie trafił do siatki w 80. i 87. minucie, dając prowadzenie swojej drużynie. Jednak Czerwoni Cewków nie poddali się i zdołali wyrównać wynik, dzięki bramkom Macieja Pawlika w 52. minucie. Mecz zakończył się wynikiem 3:3 po emocjonującej walce obu zespołów.

Rolnik Wólka Krowicka 1:6 Zdrój Horyniec

W meczu pomiędzy Rolnikiem Wólka Krowicka a Zdrojem Horyniec zwyciężyli goście, zdobywając aż 6 bramek i kończąc mecz wynikiem 6:1. Pierwszą bramkę dla Zdroju Horyniec zdobył Bartłomiej Sikora w 12. minucie. Damian Łysakowski oraz Andrii Vychizhanin kolejno trafili do siatki w 23. i 24. minucie, zapewniając Zdrojowi Horyniec komfortowe prowadzenie. Damian Mosiężny odpowiedział bramką dla Rolnika Wólka Krowicka w 56. minucie, ale nie zdołał odwrócić losów meczu. Andrii Vychizhanin powtórzył swój sukces zdobywając drugą bramkę w 58. minucie, a następnie Damian Polucha i Sebastian Rogowski dodali kolejne bramki dla Zdroju Horyniec w 72. i 85. minucie, zapewniając drużynie znaczące zwycięstwo.

Gwiazda Wielkie Oczy 1:3 Zryw Młodów

W starciu między Gwiazdą Wielkie Oczy a Zrywem Młodów zwycięstwo odniosła drużyna Zrywu, wygrywając 3:1. Pierwszą bramkę dla Zrywu zdobył Kacper Junik w 39. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie na przerwę. Po wznowieniu gry, Kacper Junik kontynuował swoją skuteczność, zdobywając kolejne dwie bramki dla Zrywu w 70. i 76. minucie. Kacper Szczur odpowiedział bramką dla Gwiazdy Wielkie Oczy w 58. minucie, ale nie wystarczyło to, by odwrócić losy meczu. Ostatecznie Zryw Młodów odniósł zwycięstwo 3:1 nad Gwiazdą Wielkie Oczy.

Roztocze Narol 10:0 Unia Łukawiec

W starciu pomiędzy Roztoczem Narol a Unią Łukawiec drużyna Roztocza odniosła imponujące zwycięstwo 10:0. Dominację gospodarzy potwierdzają bramki, które zaczęły padać już we wczesnej fazie meczu. Dominik Kumorek otworzył wynik w 10. minucie, a następnie Sebastian Nisztuk podwyższył prowadzenie w 20. minucie. Marcin Mazurkiewicz i Jacek Kostrzycki dołożyli kolejne bramki w 23. i 28. minucie odpowiednio. Po przerwie gospodarze kontynuowali swoją efektywną grę, a Łukasz Pudełko, Sebastian Nisztuk, Rusłan Baluszczak, Marcin Mazurkiewicz i Mirosław Banaś zdobyli kolejne bramki dla Roztocza Narol. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:0 na korzyść Roztocza Narol, potwierdzając ich wysoką formę w tym spotkaniu.

Pogoń-Sokół II Lubaczów 9:0 Błękitni Futory

Pogoń-Sokół II Lubaczów zdominowała mecz z Błękitnymi Futorami, zwyciężając wynikiem 9:0. Radosław Hojdak zaprezentował znakomitą formę, zdobywając aż cztery bramki dla swojej drużyny. Pierwsza bramka padła już w 10. minucie, kiedy to Radosław Hojdak otworzył wynik. Jakub Lorenc dołożył drugiego gola zaledwie dwa minuty później. Potem Radosław Hojdak kontynuował swój popis, zdobywając kolejne dwie bramki w 22. i 24. minucie. Sebastian Kot i Mateusz Cygan również wpisali się na listę strzelców, zdobywając bramki odpowiednio w 26. i 28. minucie, dając swojej drużynie wyraźne prowadzenie. Po przerwie Jakub Lorenc ponownie trafił do siatki w 51. minucie. Radosław Hojdak uzupełnił swoje konto bramkowe, zdobywając hat trick w 80. minucie, a następnie strzelając czwartą bramkę w 90. minucie, zamykając wynik na 9:0 na korzyść Pogoni-Sokoła II Lubaczów.