Podsumowanie 16 kolejki Jarosławskiej Klasy A

2

Sanoczanka Święte – LKS Delin Munina 3:0

Sanoczanka Święte pewnie pokonała LKS Delin Munina 3:0 na własnym boisku. Patryk Andreasik był gwiazdą meczu, zdobywając dwie bramki oraz zaliczając asystę przy trzecim golu, który strzelił Dawid Piwowar. Sanoczanka kontrolowała grę przez większość czasu i zasłużenie sięgnęła po trzy punkty.

MKS RADYMNO – KS Czarni Pawłosiów 0:1

To spotkanie było bardzo wyrównane, ale to KS Czarni Pawłosiów wyszli zwycięsko, pokonując MKS Radymno 1:0. Decydującą bramkę zdobył Waldemar Rychtyk w pierwszej połowie. Mimo starań, gracze MKS Radymno nie zdołali wyrównać wyniku, a KS Czarni utrzymali swoje prowadzenie do końca meczu.

Fredro Surochów 2:1 Łęk Ostrów

Fredro Surochów wygrał 2:1 z Łęką Ostrów po zaciętym pojedynku. Bramki dla Fredro Surochów zdobyli A. Krzyczkowski oraz Róg, natomiast Krystian Sebastyanka odpowiedział bramką dla Łęki Ostrów. Mimo wysiłków, Łęk Ostrów nie zdołał odrobić strat i musiał uznać wyższość rywala.

KS Szówsko 1-3 Wiraż Chłopice

Wiraż Chłopice pokonali KS Szówsko 3:1 na wyjeździe. Hubert Łukasiewicz dwukrotnie trafił do siatki, a Dawid Prawecki dorzucił trzeciego gola dla Wiraż Chłopice. Pomimo honorowej bramki Przemka Wojtusia dla KS Szówsko, to Wiraż Chłopice kontrolowali przebieg meczu i zasłużenie odnieśli zwycięstwo.

LKS Manasterz 2:1 LKS Iskra Zabłotce

LKS Manasterz wygrał 2:1 z LKS Iskra Zabłotce po zaciętym spotkaniu. Bramki dla Manasterza zdobyli Sebastian Kubrak i Jakub Kubejko, a dla Iskry Zabłotce bramkę zdobył Szymon Dubanik. Pomimo determinacji Iskry Zabłotce, Manasterz był skuteczniejszy i wywalczył trzy punkty.

Szkło Młyny 0:2 Tęcza Jankowice

Tęcza Jankowice odniosła wyjazdowe zwycięstwo 2:0 nad Szkłem Młyny. Gracjan Sawa i Kacper Lis byli bohaterami Tęczy, zdobywając po jednej bramce. W meczu dominowali goście, kontrolując grę i zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Hetman Laszki 4:0 Pro-100 Wietlin

Hetman Laszki pokonał Pro-100 Wietlin 4:0, zapewniając sobie przekonujące zwycięstwo. Seweryn Zalewski dwukrotnie trafiał do bramki, podobnie jak Mateusz Kiper, co przyniosło drużynie Hetmana komplet punktów. Mecz ten był demonstracją siły Hetmana, który kontrolował przebieg gry przez większość czasu i zasłużenie wygrał.

KS Węgierka 0:3 Dąb Cetula

Drużyna Dąb Cetula odniosła pewne zwycięstwo 3:0 na wyjeździe przeciwko KS Węgierka. Pierwsza połowa była zacięta, ale to Dąb Cetula zdołała objąć prowadzenie za sprawą bramki Krzysztofa Pieniążka. W drugiej połowie Dąb Cetula kontynuował swoją dominację, a Pieniążek ponownie wpisał się na listę strzelców, tym razem po asyście Michała Bobela. Trzecią bramkę dla Cetuli  zdobył Eryk Zagrodnik. Pomimo starań KS Węgierka, nie zdołali zdobyć bramki honorowej, a Dąb Cetula zasłużenie zdobył trzy punkty.