3 liga: Grad bramek w Wiązownicy – KS Wiązownica 3-5 Sokół Sieniawa

2

Sobotnie derby KS-u Wiązownica z Sokołem Sieniawa były prawdziwym rollercoasterem. Kibice którzy wybrali się na to spotkanie na pewno nie mogli żałować wybrani się na to spotkanie ponieważ emocji jak na derbowe spotkanie nie brakowało.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2-1 po bramkach Wesleya Omuru i Rafała Michalika. Bramkę dla Sokoła strzelił natomiast Sebastian Kwaczreliszwili, który wykorzystał rzut karny.

W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej prezentował się zespół z Wiązownicy, jednak po zmianie stron z każdą kolejną minutą wiatru w żagle nabierał zespół Sokoła Sieniawa.

Zaraz po zmianie stron bramkę na 2-2 w 47 minucie strzelił Jan Mróz. Prawdziwy festiwal strzelecki rozpoczął się w ostatniej części spotkania w 73 minucie gościom udało się wyjść na prowadzenie po bramce Oskara Mazgoły. Na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry fantastyczną bramkę strzelił Patryk Serafin, piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.

I kiedy wydawało się, że w derbowym pojedynku kona zespołu podzielą się punktami Sokół strzelił dwie bramki w doliczonym czasie gry, a ich autorem był Oskar Mazgola, który tym samym zakończył spotkanie z hat-trickiem.

KS Wiązownica – Sokół Sieniawa 3:5 (2:1)