Piotr Machnica: Cały zespół ciężko pracował na ten sukces

2

„Niedzielne spotkanie dla naszej drużyny było bardzo ważne, cel był jasny zdobyć kolejne trzy punkty, żeby utrzymać miejsce w czołówce. Spotkanie z błękitnymi nie należało do łatwych, od początku meczu rywale naciskali na nas, korzystając ze specyfiki boiska. Dobrze kontrolujemy grę i nie dajemy sobie wejść na głowę. W 20 minucie wychodzimy na prowadzenie, dobre podanie Krystiana Rachfała wykańcza nasz najskuteczniejszy snajper Daniel Tarociński. Kończymy I połowę wynikiem 0-1. Kluczowa dla tego spotkania okazała się dobra organizacja w obronie. Na drugą połowę wychodzimy skupieni, wiedząc, że trzeba pójść za ciosem i strzelić kolejne bramki, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów, wprowadzamy z ławki świeżych zawodników i strzelamy kolejnego gola dla naszej drużyny, której strzelcem zostaje Kamil Goń, a przy bramce asystuje Michał Korzeniowski. Niestety po dobrej akcji przeciwników udaję się im zdobyć bramkę kontaktową i mamy wynik 1:2. W 90 minucie wynik ustala Mateusz Wrona i unikamy niepotrzebnych nerwów w samej końcówce. Cały zespół ciężko pracował na ten sukces, co przekłada się na efektowne wyniki. Dziękujemy rywalom za dobry twardy mecz, tutaj też kolejne brawa za organizacje zbiórki na szczytny cel, który też jako drużyna mogliśmy wesprzeć, brawo i powodzenia w ligowych zmaganiach.”