Stanisław Kowalik: W pierwszej połowie powinniśmy wykorzystać sytuacje, które stwarzaliśmy

0 2

Dzień dobry. Na wstępie chciałbym podziękować panu prezesowi Dariusz Budny za zaufanie i drużynie za grę do końcowego gwizdka . W pierwszej połowie powinniśmy wykorzystać sytuacje, które stwarzaliśmy – niestety brakuje nam koncentracji nad dokładnym tzw. „ ostatnim podaniem „ Uczulam chłopców ze w każdym meczu, nie ważne w której minucie stworzymy sytuacje 100% która powinna być zdobyczą bramkową. Przy stanie 0:0 bramkę zdobyliśmy, która miała pobudzić do dalszych działań ofensywnych , niestety nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie, czym skutkowało to podyktowaniem przeciwnika rzutu karnego . Niewykorzystany rzut karny , powinien dać nam pewniejszą grę , niestety po stałym fragmencie tracimy bramkę. Przy stanie 1:1 i składnej akcji ofensywniej Piotr Nycz zostaje sfaulowany w polu karnym i podyktowana jedenastka . Niestety , nie wykorzystujemy go . Pomimo tego w myśl „ gra się do końcowego gwizdka „ stworzyliśmy bardzo szybka akcje ofensywna z pominięciem drugiej linii przeciwnika. Będący w dobrej dyspozycji Vladyslaw Chynkalik pięknym strzałem z ok 28m druga bramkę na wagę zwycięstwa i zdobyczą 3 punktów. Zostawiamy już zwycięski mecz i koncentrujemy na kolejnym , którym jest drużyna ze Stubna . Dziękuje.