Mariusz Surmiak: Przywozimy 3 punkty z trudnego terenu

0 3

Przywozimy 3 punkty z trudnego terenu! Spodziewałem się ciężkiego spotkania. Jadąc do spadkowicza nie wiedzieliśmy czego tak naprawdę się spodziewać. Szybko strzelona bramka uśpiła moich chłopaków. Mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska. Mając kilka dogodnych sytuacji nie podwyższyliśmy naszego prowadzenia i gospodarze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Po przerwie zdobyliśmy bramkę na 1:2 i powtórzyła się sytuacja z pierwszej połowy. Stwarzaliśmy sytuację ale na naszej drodze stał dobrze dysponowany w tym dniu bramkarz drużyny gospodarzy. Ostatecznie wygrywamy 1:2, wracamy do Zarzecza z 3 punktami i dobrze rozpoczętą rundę. Dziękuję moim zawodnikom za mecz w ciężkich warunkach tropikalnych oraz kibicom. Zapraszam na pierwszy mecz u siebie w niedzielne popołudnie! Gramy z drużyną KS Kisielów ⚽️‼️