Robert Kutyła: To musi być frustrujące doświadczenie dla drużyny, aby przegrać mecz, pomimo prowadzenia 3:0

0 3

Orkan Zapałów po szalonym spotkaniu przegrał przed własną publicznością z Huraganem Basznia Dolna 4-5. Po zakończeniu spotkania pomeczowym komentarzem podzielił się prezes gospodarzy Robert Kutyła.

„To musi być frustrujące doświadczenie dla drużyny, aby przegrać mecz, pomimo prowadzenia 3:0 do przerwy i to w tak dramatyczny sposób. Wydaje się, że drużyna straciła kontrolę nad grą w drugiej połowie, co pozwoliło przeciwnikowi na odwrócenie sytuacji. Ważne jest, aby drużyna dokładnie przeanalizowała przyczyny takiego obrotu sytuacji i podjęła kroki, aby uniknąć podobnych błędów w przyszłości. Warto też zauważyć, że w piłce nożnej wynik końcowy jest najważniejszy,a nie wynik do przerwy ale zawsze istnieją pozytywy do wyciągnięcia z porażki. Drużyna powinna skupić się na tym, co zrobiła dobrze w pierwszej połowie i spróbować to powtórzyć w kolejnych meczach.”