Łukasz Krajewski: Do meczu z Promykiem przystąpiliśmy w mocno okrojonym składzie

0 5

Wypowiedź Łukasza Krajewskiego – zawodnika Santosu Piwoda po zwycięskim meczu z Promykiem Urzejowice.

„Witam. Do meczu z Promykiem przystąpiliśmy w mocno okrojonym składzie. Pierwsza połowa to wyrównane spotkanie, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje, lecz to my byliśmy bardziej konkretni pod bramką i do przerwy schodziliśmy z jednobramkową zaliczką. Druga połowa wyglądała podobnie, po jednym ze stałych fragmentów strzeliliśmy bramkę na 2:0. Myśleliśmy, że mamy mecz pod kontrolą jednak sędzia dopatrzył się rzutu karnego. Niestety goście wykorzystali rzut karny i złapali kontakt. Goście w końcówce spotkania chcąc ratować choćby punkt zostali skontrowani . W rezultacie w 92 minucie strzelamy na 3:1.” – Łukasz Krajewski.