Marcin Buczek: Bardzo nas cieszy kolejna już 26 wygrana z rzędu w ligowych bojach

0 5

Wisełka Siennów wygrała 26 spotkanie ligowe z rzędu. Po spotkaniu z Piastem Nowosielce wypowiedzi naszej redakcji udzielił Marcin Buczek – trener lidera przeworskiej A klasy.

„Bardzo nas cieszy kolejna już 26 wygrana z rzędu w ligowych bojach. Przeciwnik postawił nam trudne, bardzo siłowe warunki, które udało nam się przezwyciężyć jeszcze w pierwszej połowie za sprawą kapitana Jakuba Gawłowskiego, który tego dnia od samego początku prowadził nas do wygranej. Chwila dekoncentracji przy prowadzeniu 5:0 w drugiej połowie spowodowała utratę bramki. Myślę, że tak grający Piast na pewno będzie jeszcze w tej rundzie punktował. Życzę osobiście Piastowi utrzymania w A klasie bo jest to zespół, z którym do tej pory rozegraliśmy najwięcej ligowych pojedynków w ostatnich 6 latach. Dziękuję bardzo również wszystkim naszym sympatykom za ciągłe wsparcie.” – Marcin Buczek.