Piotr Białogłowski: Zaangażowanie całej drużyny i chęć zwycięstwa doprowadziły do tego, iż mecz zakończył się wynikiem 3:1

0 5

Vice prezes, a zarazem zawodnik Cresovii Krzeczowice – Piotr Białogłowski udzielił wypowiedzi naszej redakcji po zwycięskim meczu z Piastem Nowosielce.

„Po przedświątecznym zwycięstwie nad Wolą Buchowską 0:7 i sobotniej wygranej Błyskawicy Rożniatów również z Wolą, oczekiwania kibiców, ale i nasze były dosyć wysokie. Kibice oczekiwali spokojnego i wysokiego zwycięstwa a my gry podobnej do tej, która pokazaliśmy przed świąteczną przerwą. Nie chce tutaj mówić, że zarówno kibice, jak i my się przeliczyliśmy, ale cóż, mecz nie układał się po naszej myśli, zdobyta bramka na 1:0 i zejście na przerwę z minimalną przewagą nie uchroniło nas przed atakami rywali i wyrównaniem stanu meczu na 1:1. Niemniej jednak zaangażowanie całej drużyny i chęć zwycięstwa doprowadziły do tego, iż mecz zakończył się wynikiem 3:1, to zwycięstwo cieszy podwójnie, ponieważ strzelcem wszystkich bramek jak wiadomo, został mój młodszy brat Daniel, który tego dnia świetnie dogadywał się z „Mokrym” (Michał Mokrzycki)
Osobiście powiem, że ciężko mi było przestawić się na grę w takich warunkach, pogoda była naprawdę świetna, jak widać nie każdemu to służy bo dopiero w drugiej połowie zdołałem się „dobudzić”, mroźna i deszczowa aura w moim przypadku zdecydowanie szybciej daje impuls do „pobudki”” – Piotr Białogłowski