Dariusz Skowron: Gramy dalej przed nami jeszcze dużo kolejek i punktów do zdobycia

0 6

Tęcza Jankowice przegrała swoje ostatnie spotkanie z MKS-me Radymno. Dariusz Skowron – trener Tęczy podzielił się z nami swoimi pomeczowym odczuciami.

„Jeśli chodzi o mecz to najlepiej o meczu wie sędzia. Jestem zadowolony z drużyny i naszej pierwszej połowy( prowadzenie 1:0), w której plan taktyczny został wykonany tak jak tego oczekiwałem. Lecz drugie 45 minut to już inna bajka. Dostajemy 2 czerwone kartki(3cia na ławce rezerwowych), gdzie nie rozumie kompletnie drugiej żółtej dla Wojtka Rogi… W jednej z akcji zawodnik gospodarzy uderza naszego zawodnika z łokcia a sędzia tłumaczy się że to było nierozważne zachowanie i daje(tylko) żółta kartkę. Tak na marginesie sędzia (główny)do przerwy popełnia błędy w jedną i drugą stronę ale po zmianie stron to już jedna wielka żenada w jego wykonaniu. Kompletnie nie panuje na boisku i wszystko robi żeby wynik uległ zmianie. Nie dziwię z jednej strony bo sędziowie po 50 lekko nie nadąrzają, a ich tok myślenia lekko kuleje. Szkoda że we wczorajszym spotkaniu mieli ze sobą łączność w postaci słuchawek, ale czy w ogóle sędzia główny słyszy co do niego mówi dużo młodszy asystent. Takie błędy może popełniać “młody” sędzia a nie taki “niby” ze stażem. Niszczycie w ten sposób piłkę, chłopaki zostawli masę zdrowia na boisku, niestety jeden “smutny” Pan chciał być chyba głównym aktorem w tym meczu. W moim mniemaniu udało mu sie to w 100%.
Dziekujemy druzynie z Radymna za mecz, i walke na boisku… Panu sędziemu niestety nie możemy tego powiedzieć… Gramy dalej przed nami jeszcze dużo kolejek i punktów do zdobycia.” – Dariusz Skowron.