Jakub Domka: Od początku spotkania kontrolowaliśmy mecz

0 4

Wypowiedź trenera Błękitnych Grzęska – Jakuba Domki po spotkaniu z UNUM Babice.

„Od początku spotkania kontrolowaliśmy mecz i stwarzaliśmy sytuację do strzelenia bramki co skutkowało dwoma trafieniami. Wynik do przerwy powinien być zdecydowanie wyższy i mecz rozstrzygnięty na naszą korzyść. Niestety, cytując klasyka, że 2:0 to bardzo niebezpieczny wynik pokazaliśmy to w drugiej połowie. Rozluźnienie i błędy w obronie sprawiły że rywal trafił na 2:1 i zrobiło się nerwowo. Dzięki znakomitej postawie Kamila w 90 minucie (obrona sam na sam) trafiamy na 3:1 i zdobywamy bardzo cenne punkty. Patrząc na to co dzieje się w klasie okręgowej musimy regularnie punktować z każdym rywalem. Mam nadzieję że w tej przerwie świątecznej kilku chłopaków wróci do pełni zdrowia i będę mógł skorzystać z pełnej kadry podczas meczu z Alabastrem. Pozdrawiam.” – Jakub Domka.