Patryk Misztal: Wielkie słowa uznania należą się całej naszej drużynie, ponieważ mimo ataków przeciwnika, dobrze się broniliśmy i zdobyliśmy cenne 3 punkty

10

“Witam,

Od początku mecz był wyrównany, widać było, że obie drużyny chcą zgarnąć pełną pulę, ale to nasz zespół był bardziej konkretny, co udowodniliśmy w 25. minucie, strzelając bramkę. Stal głównie zagrażała nam po dośrodkowaniach na swoich rosłych napastników, ale nic z tego nie wyniknęło i na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem. Drugą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze – w polu karnym faulowany był Piotrek Syguła, a rzut karny pewnie wykorzystał Dominik Kędzior. Niestety, szybko straciliśmy gola i na tablicy wyników widoczny był już wynik 2:1 i od tego momentu Stal przejęła inicjatywę. Wielkie słowa uznania należą się całej naszej drużynie, ponieważ mimo ataków przeciwnika, dobrze się broniliśmy i zdobyliśmy cenne 3 punkty.

Pozdrawiam!” – Patryk Misztal, KS Legion.

KS Legion 2:1 Stal Łańcut.